Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka

Jau septembrī Baltijas nozīmīgākā pārtikas izstāde “Riga Food 2018”!

No 5. līdz 8. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākais pārtikas nozares notikums – izstāde “Riga Food 2018”. Būs vērienīgas starptautisku un pašmāju uzņēmumu ekspozīcijas, meistaru sacensības, pārtikas produktu konkursi, jaunumu prezentācijas, izglītojoši semināri, aizraujoši šovi, meistarklases un degustācijas.

Četras dienas Ķīpsalā ikviens gardēdis varēs smelties idejas savai ēdienkartei un nogaršot daudz ko jaunu, savukārt profesionāļi – gūt kontaktus, zināšanas un veicināt sava biznesa attīstību. “Riga Food 2018” savus jaunākos produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 700 uzņēmumu kopumā no vairāk nekā 35 valstīm. Izstādes apmeklētāji varēs paviesoties arī Latvijas un citu valstu nacionālajos kopstendos.

Tautas garša Latvijas novadu ekspozīcijās
Jau sesto gadu izstādē “Riga Food” Latvijas novadu kolorītu un tradicionālos ēdienus izbaudīt piedāvās Latgales, Kurzemes, Vidzemes un Zemgales mājražotāji, sīkražotāji, mazie un vidējie uzņēmumi, kas būs apkopoti četru Latvijas reģionu kopstendos. Pagājušogad savu produkciju prezentēja vairāk nekā 150 mājražotāju!

Izglītojoši semināri, aizraujoši šovi un konkursi
Līdztekus plašajai ekspozīcijai notiks arī virkne dažādu prezentāciju, semināru, meistarklašu un biznesa tikšanos profesionāļiem. Izstāde pulcēs arī labākos pavārus, konditorus un bārmeņus, lai mērotos profesionalitātē, izveicībā, oriģinalitātē un cīnītos par galvenajām balvām konkursos un sacensībās. Pārtikas ražotāji un meistari izstādē sacentīsies par “Riga Food” medaļām izcilas kvalitātes pārtikas produktu konkursos. “Riga Food 2018” oficiālā atklāšanas ceremonija notiks 5. septembrī plkst. 11.00 konferenču zālē Nr. 3.

Labākais iepakojums
Izstādē norisināsies starptautiskais iepakojuma konkurss „”Riga Food 2018” iepakojums Nr. 1”, kurā starptautiska žūrija vērtēs pārtikas produktu iepakojumu vairākās kategorijās. Savukārt izstādes apmeklētāji varēs nobalsot par savu simpātiju, tādējādi nosakot patērētāju vērtējumā populārāko iepakojumu.

”Riga Food” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet līdzi izstādes jaunumiem mājaslapā: www.rigafood.lv;
sociālajos tīklos: www.facebook.com/rigafood

Izstādes darbalaiks:

5. septembris 10.00–18.00 (Profesionāļu diena)
6., 7. septembris 10.00–19.00
8. septembris 10.00–17.00Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija