Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka

Jaunākie produkti

Brix infrasarkanais ābolu mērītājs "PAL-HIKARi 5"

Uzņēmums: SIA "SnapTest.LV"
Ražotājs: "ATAGO"

Pasaulē kompaktākais infrasarkanais Brix % mērinstruments ābolu gatavības (cukura /salduma) noteikšanai. Ļauj izmērīt ābolu gandrīz jebkur - kokā, tirgū, robežkontrolē, lielveikalā, noliktavā. Ābolu nav jāgriež, nav jāizspiež sula. Mērinstruments nav jāmazgā un jāžāvē pēc mērījuma.


"Explorer" pektīns

Uzņēmums: AS "NEO"
Ražotājs: "CPKelco"

"Explorer" pektīns paredzēts zema satura / bez pievienota cukura ievārījumiem. Izmantojot "Explorer" pektīnus, tiek iegūta uzlabota ievārījuma tekstūra, iespējams iegūt augstas kvalitātes “spiežamos” ievārījumus stāvpakās. Būtiski samazinās sinerēze un tiek uzlabota augļu izkliedēšana ievārījumos. Šos pektīnus var lietot gan BIO, gan parastajos ievārījumos.


Emulgators "Palsgaard Citrem 3302"

Uzņēmums: AS "NEO"
Ražotājs: "Palsgaard"

Specializēts emulgators gaļas produktiem, efektīvs gan aukstā, gan karstā ražošanas procesā. Iespējams pielietot pastētes, cīsiņos, desās, konservos u.c. Samazina virsmas spraigumu starp tauku un ūdens fāzi, stabilizē ūdens un eļļas emulsijas pārstrādes laikā, nodrošina smalku un stabilu tauku izkliedēšanu, padarot produkta ārējo izskatu pievilcīgāku un struktūru viendabīgāku


Paipalu olas - vārītas, lobītas ar tomātu un bazilika mērci

Uzņēmums: LPKS „OMLAT”
Ražotājs: LPKS „OMLAT”

Gatava, veselīga ēdienreize, kas sastāv no vārītām, lobītām paipalu olām ar tomātu un bazilika mērci.


Paipalu olas – vārītas, lobītas vakuumā 12 gab. / 24 gab.

Uzņēmums: LPKS „OMLAT”
Ražotājs: LPKS „OMLAT”

Vārītas, lobītas paipalu olas, kuras uzreiz var lietot gan pie dažādiem ēdieniem, gan kā atsevišķi gatavu veselīgu produktu.


Gaļas rulete ar gailenēm

Uzņēmums: SIA „ENHARS”
Ražotājs: SIA „ENHARS”

Maiga vistas gaļas rulete, kas pildīta ar gailenēm.


Gaļas rulete bekona mundierī

Uzņēmums: SIA „ENHARS”
Ražotājs: SIA „ENHARS”

Sātīga cūkgaļas rulete, kas papildināta ar kraukšķīgu bekona garoziņu.


Degvīns no bērzu sulas

Uzņēmums: SIA “Popers”
Ražotājs: “Saules Veltes”

Degvīns ir gatavots no vīna darītavā “Saules Veltes” iegūta bērzu sulas destilāta, pēc klasiskas degvīna receptes. Gatavošanā izmantotas tikai dabīgas izejvielas un innovatīvas tehnoloģijas.


Augļu-ogu salmiņi

Uzņēmums: IK "Ieva Spriža"
Ražotājs: IK "Ieva Spriža"

Augļu-ogu salmiņi ir 100% dabīga, žāvēta uzkoda, kas nesatur cukuru. Salmiņi tiek ražoti no Latvijā augušiem augļiem un ogām. Ogām un augļiem nav nekas nospiests vai pievienots. Dažādas garšas: aveņu, brūkleņu, dzērveņu, kazeņu, ērkšķogu, upeņu, jāņogu, smiltsērkšķu, piparmētru, kanēļa, ābolu.


Eko želejas konfektes

Uzņēmums: Z/s "Indrāni"
Ražotājs: Z/s "Indrāni"

Bioloģiski sertificēti produkti, kas nesatur konservantus, krāsvielas, ĢMO un dzīvnieku izcelsmes želatīnu.


Vegāna kūka "Miljonārs"

Uzņēmums: SIA "Vegetarian foods"
Ražotājs: SIA "Vegetarian foods"

Vegāna kūka ar dabīgo karameli, zemesriekstiem un īsto šokolādi. Šī kūka harmoniski ietver sevī visas garšas: saldo, sāļo, skābo, rūgto. Pilnvērtīgais saldums - kūka "Miljonārs" apmierinās Jūsu vēlmes.


"Avebe" funkcionālā kartupeļu ciete

Uzņēmums: "NEO"
Ražotājs: "Avebe"

Avebes specializētā ciete var aizstāt gan modificētās, gan dabīgās cietes. Tā ir ļoti izturīga pret augstām temperatūrām, mehānisku iedarbību un spēj saistīt lielu daudzumu ūdens. Izmantojot šo cieti ir iespējams pagatavot unikālus produktus un ietaupīt līdzekļus.


"TU FOOD" saldējums - smūtijs ar zemeņu, upeņu vai mango garšu

Uzņēmums: SIA "TU Food"
Ražotājs: SIA "TU Food"

Ļoti gards, kvalitatīvs Latvijā, Tukumā ražots saldējums "TU".

Saldējums šerbets "Mango smūtijs"; 
Saldējums šerbets"Zemeņu smūtijs";
Saldējums šerbets "Upeņu smūtijs".

Nogaršo un piešķir garšu savai dienai!


Adigejas sāls

Uzņēmums: SIA "Germ Ex"
Ražotājs: IK Huažev A.3.

Adigejas sāls pagatavošanas receptes sākums ir atrodams senajās Adigu virtuves tradīcijās. Produkta pagatavošanas tehnika nav vienkārša garšvielu (garšvielas un sāls) sajaukšana, bet gan sāls kristālu izmērcēšana sālī un garšvielās, piemēram, koriandrā, grieķu trigonellā, džatā, timiānā, dillēs, pētersīļos, sarkanajos piparos, melnajos piparos u.c. garšvielās, tādējādi ļaujot Adigejas sālim uzņemt to labvēlīgās īpašības. Šis sāls iesūcas pagatavojamajā ēdienā, bagātinot to ar vitamīniem un izveidojot brīnišķīgu garšas un smaržas buķeti.


"Pobeda" šokolāde bez cukura ar stēviju

Uzņēmums: "Pobeda Confectionery"
Ražotājs: "Pobeda"

Šokolādes tāfelītes "Pobeda" ar trīs dažādiem kakao sastāviem: 72%, 57%, 36%. 
Šokolāde, kurai nav pievienots cukurs, bet gan dabīgs saldinātājs - stēvija.


Gardēžu kafija "Selezione Domenico Bristot"

Uzņēmums: SIA "Kofemania"
Ražotājs: "Procaffe Spa" (Itālija)

"Selezione Domenico Bristot" ir zīmola "Bristot" kafijas šķirņu maisījumi no atlasītām pupiņām, kas paredzēti īstiem gardēžiem. Tā ir izsmalcināta kafija no labākajām Brazīlijas, Gvatemalas, Kolumbijas, Indijas un Etiopijas plantācijām. Kafijas pupiņas nāk no maiju pēcteču zemēm un tiek audzētas bagātā vulkāniskā augsnē. Tā ir augstākās kvalitātes arabika – piesātināta, bagāta un tajā pašā laikā izsmalcināta ar svaigo augļu skābumu garšā. Bagātīga ziedu un apelsīnu aromāta buķete.


Maltā kafija "Bristot Linea Benessere"

Uzņēmums: SIA "Kofemania"
Ražotājs: "Procaffe Spa" (Itālija)

"Bristot Benessere" deparafinētās kafijas līnija bez vaskiem. Paredzēta tiem, kas vēlas pievērsties veselīgam dzīvesveidam. 
"Gentile" kafija neietekmē gremošanas sistēmu. Kafijā tiek saglabāts kofeīns un, pats galvenais, visas īstas kafijas aromāta un garšas īpašības. 
"Verde" kafija sastāv 50%  no zaļām un 50% no grauzdētām kafijas pupiņām. Tā uzlabo vielmaiņu, tādējādi, stimulē ūdens un tauku vielmaiņas procesus organismā, labvēlīgi ietekmējot jūsu figūru.


"Mantova" izsmidzināmā olīveļļa ar balto trifeļu aromātu 200 ml

Uzņēmums: SIA "Alanika"
Ražotājs: "Mantova"

Balto trifeļu izsmidzināmā eļļa ar piedevu no neapstrādātas augstākā labuma "Extra Virgin"olīveļļas (98%), kam pievienota garšviela (2%). Lieliski noderēs gan salātu pagatavošanā, gan, lai ieeļļotu cepamo pannu vai produktus pirms grillēšanas vai cepšanas. Ekoloģiskais iepakojums  (Eco-Friendly) nodrošina visu labo īpašību ilgstošu saglabāšanu. Eļļa ir izsmidzināšanas dozators, kas ir izstrādāts pēc unikālas tehnoloģijas: olīveļļa atrodas īpašā maisiņā, alumīnija flakonā un nesaskaras ar saspiesto gaisu. Uzklāšanas precizitāte ir ļoti augsta, nekas neizlīst un nepārlīst. 


"Mantova" izsmidzināma kokosriekstu eļļa 200 ml

Uzņēmums: SIA "Alanika"
Ražotājs: "Mantova"

Garšīga un aromātiska kokosriekstu eļļa. Sevišķi piemērota gatavošanai augstā temperatūrā (arī uz pannas), nezaudējot savas dabīgās īpašības. Ekoloģiskais iepakojums (Eco-Friendly) nodrošina visu labo īpašību ilgstošu saglabāšanu. Eļļa ir izsmidzināšanas dozators, kas ir izstrādāts pēc unikālas tehnoloģijas: eļļa atrodas īpašā maisiņā, alumīnija flakonā un nesaskaras ar saspiesto gaisu. Uzklāšanas precizitāte ir ļoti augsta, nekas neizlīst un nepārlīst. 


Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija