Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka

Dodies garšu ceļojumā pa visu Latviju!

No 28. augusta līdz 7. septembrim jau trešo gadu starptautisko pārtikas izstādi „Riga Food” atklās Gastronomijas festivāls, kas gardēžus priecēs ar vēl nebijušām ēdienkartēm, speciāliem piedāvājumiem un patīkamām atlaidēm visā Latvijā.

Doties garšu ceļojumā pa visu Latviju aicinās restorāni, kafejnīcas, bāri, tējnīcas, vīnotavas, konditorejas, picērijas, delikatešu restorāni un citi kulinārā tūrisma galamērķi. Dalībnieki katru festivāla dienu, no 28. augusta līdz 7. septembrim, apmeklētājus aicinās palutināt savas garšas kārpiņas. Būs gan nebijušas ēdienkartes un speciālie piedāvājumi, gan šefpavāru komplimenti un patīkamas atlaides. Katrs Gastronomijas festivāla dalībnieks savu unikālo piedāvājumu prezentēs savā ēdināšanas uzņēmumā, kur vislabāk ir sajūtama gan īpašā vide, gan viesmīlība, gan šefpavāra, konditora vai bārmeņa talanta pieskāriens.

Lieliskā, daudzveidīgā un garšas kārpiņām neaizmirstamā Gastronomijas festivāla ēdienkarte kā milzīgs tīkls „pārklās” visu Latviju un izcels gan jau sevi pierādījušus gastronomijas dārgumus, gan jaunus kreatīvus uzņēmējus!

Festivāla mērķis ir popularizēt ārpus mājas ēšanas kultūru Latvijā, laužot stereotipus par to, ka patīkamas maltītes ieturēšana restorānā, kafejnīcā vai bārā ir nesamērīgi tēriņi, kā arī izcelt katra uzņēmuma piedāvāto unikālo gastronomisko sajūtu gammu.

Pērn festivālā gardēžus ar lieliskām maltītēm priecēja 77 dalībnieki no Rīgas, Jūrmalas, Liepājas, Salaspils, Ērgļiem, Siguldas, Talsiem, Rēzeknes, Ventspils, Valmieras, Ādažiem, Engures, Smiltenes, Mārupes, Bīriņiem, Madonas, Ogres un citām Latvijas pilsētām. Vairāk: www.gastrofest.lv

Gastronomijas festivāls ir starptautiskās pārtikas izstādes “Riga Food 2014” pavadošais pasākums, un to rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk: www.rigafood.lv
Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija