Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
"Dayton" prezentēs jaunākās profesionālās iekārtas un risinājumus ēdināšanas un pārtikas ražošanas nozarē

SIA "Dayton" izstādē “Riga Food 2017”, hallē Nr. 2 (stendi D12/D14, E17/E19) iepazīstinās ar jaunākajām profesionālajām iekārtām un risinājumiem ēdināšanas un pārtikas ražošanas nozarē, kā arī piedāvās aplūkot vairākus "Dayton" pārstāvēto ražotāju jaunumus:

  • "Fri-Jado" uz vietas gatavotu ēdienu prezentācijas vitrīnā "Custom Counter Cold Prep" ir izmantota augstākā līmeņa dzesēšanas tehnoloģija un videi draudzīgi aukstuma aģenti. Šī vitrīna ļauj piedāvāt apmeklētāju acu priekšā pagatavotus suši, picas, salātus, sendvičus un citus ēdienus.
  • Mūsdienās ir svarīga katra minūte, tāpēc mēs būsim izstādei sagatavojuši "Menumaster" krāsni, kas īpaši labi iederēsies tirdzniecības vietās, kur ir nepieciešama ātra klientu apkalpošana. "Menumaster" kombinētajā krāsnī ir apvienotas mikroviļņu un konvekcijas funkcijas, kas ļauj īsā laika periodā pagatavot gan gardu karstmaizi, gan sulīgu burgeri.
  • Izstādē varēs aplūkot reālā darbībā pilnu tirdzniecības risinājumu ar vitrīnu un iebūvējamiem jaunākās paaudzes "Bizerba K-flex" svariem, kas ne tikai nodrošina klientu apkalpošanu un produktu svēršanu, bet arī darbojas kā efektīvs mārketinga rīks un personālu izglītojošs instruments. Vienlaicīgi vitrīnā būs izstādītas un darbosies "Solu M" elektroniskās cenu zīmes, kuru risinājums ir sagatavots sadarbībā ar Somijas uzņēmumu "EWQ Systems". Lai optimizētu klientu plūsmu, varēsiet izmēģināt jaunāko rindu sistēmas risinājumu ar skārienjutīgu ekrānu un bezvadu pieslēgumu, kas arī būs integrēts tirdzniecības svaros.
  • Ērtībām pašapkalpošanās nodaļā tiks izstādīti dizaina ziņā iespaidīgākie svari "Bizerba MC500". Šie svari ir ne tikai vizuāli pievilcīgi, bet arī funkcionāli. Svari ar e-pasta vai citas saziņas metodes palīdzību informē par uzlīmju lentas beigšanos utml.
  • Lai tirdzniecības risinājums būtu pilnvērtīgs, būs izstādīts augļu un dārzeņu demonstrācijas stends ar modernākajiem IT risinājumiem. Maksimālai pircēju piesaistīšanai augļu nodaļai noteikti noderēs jaunākie risinājumi ar LCD cenu zīmēm, kas ne tikai nodrošina automātisku cenu maiņu produktam, bet arī sniedz ievērojamas mārketinga iespējas ar krāsu un animācijas izmantošanu.
Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija