Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
Izcilais bārmenis Wojciech Urbański aicina uz kokteiļu meistarklasi!

Šī gada 18.jūlijā, plkst. 14.00 "Gemoss" semināru zālē (adrese: Mūkusalas ielā 73) norisināsies "Monin" kokteiļu seminārs ’’Ultimate Taste & Creativity’’, kuru vadīs izcilais bārmenis, pasaules kokteiļu čempionāta laureāts, "Gemoss" īpašais viesis no Polijas - Wojciech Urbański. Seminārā jūs uzzināsiet jaunākās kokteiļu tendences, baudīsiet Wojciech gatavotos kokteiļus, kā arī varēsiet iedvesmoties brīnišķīgām kokteiļu dekorācijām.

Wojciech bārmeņu karjeru uzsāka 2006. gadā ar darbu viesnīcas bārā un šo gadu laikā ir uzkrājis pieredzi strādājot dažādos bāros, klubos un restorānos. Sevi pierādījis arī vairākos starptautiskajos bārmeņu konkursos, kā piemēram:

* Riga Black Balsam Global Challange 2016 - 2.vieta
* Mattoni Grand Drink Word Championship 2014 - 2.vieta
* Calvados Nouvelle Vogue International Trophies 2014 - 1.vieta
* Monin Cup 2011 Global Final - 1.vieta
* World Coctail Competition finālists
* Bacardi Bartender of The Year 2011 u.c.

Wojciech ir aktīvs, enerģisks, ļoti komunikabls, nepārtraukti pilnveido savas zināšanas. Šobrīd Wojciech Urbański strādā un dzīvo Krakovā, ir kļuvis par Hennessy vēstnieku Polijā un apmāca jaunos bārmeņus Krakovas bārmeņu skolā.

"Monin" kokteiļu seminārs ir paredzēts bārmeņiem un HoReCa uzņēmumu vadītājiem. Gaidīsim jūsu pieteikumus uz e-pastu: inguss@gemoss.lv

Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija