Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
2017. gada izstādes statistika

Starptautiskā tekstila industrijas izstāde “Baltic Fashion & Textile Riga 2017” vienkopus pulcēja 203 tekstilindustrijas uzņēmumus, no kuriem 69 % bija ārzemju dalībnieki.

Kopā izstādē piedalījās pārstāvji no 24 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Ukrainas, Uzbekistānas, Baltkrievijas, Dānijas, Zviedrijas, Somijas, Lielbritānijas, Francijas, Čehijas, Vācijas, Itālijas, Nīderlandes, Portugāles, Spānijas, Indijas, Tunisijas, Turcijas, Pakistānas, Bangladešas un Taivānas. Šogad izstādē par 6 % pieauga ārvalstu uzņēmumu skaits, kopā sasniedzot 69 % – 14 % bija lietuvieši, 10 % ukraiņi un 6 % poļu uzņēmumi.

Trīs dienās “Baltic Fashion & Textile Riga 2017” apmeklēja 9800 interesenti. No tiem 4800 bija profesionālie apmeklētāji, kuri uz izstādi ieradās no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Dānijas, Somijas, Lielbritānijas, Itālijas, Francijas, Nīderlandes un Krievijas. Profesionālie apmeklētāji veidoja 49 % no kopējā apmeklētāju skaita – 17 % bija ražotāji, 15 % – mazumtirdzniecības veikali, 8 % – vairumtirgotāji u. c.

No visa izstādē prezentēto produktu klāsta apģērbi veidoja 32 %, audumi un izejmateriāli – 15 %, mājas tekstils – 12 %, trikotāžas izstrādājumi – 11 %, apģērbu aksesuāri un rotas – 9 %, ražošanas iekārtas un inovācijas – 8 %, šūšanas piederumi un aksesuāri – 6 %, ādas izstrādājumi – 6 %.

Semināru “Mode un dizains: modes bizness un tendences” apmeklēja 200 interesentu.

Starptautiskajā kontaktbiržā tikās 72 uzņēmēji no 12 valstīm: Zviedrijas, Itālijas, Dānijas, Turcijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Ukrainas, Indijas, Pakistānas, Bangladešas, Tunisijas.

Informatīvie partneri

Foto galerija