Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Izstādes jaunumi

 Audumu dažādība no Fashion Group LLC - vairumtirgotājs ražotājiem Krievijā, Ķīnā, Korejā, Ēģiptē un vairākās ES valstīs jau 20 gadus

Fashion Group LLC nodrošina audumu vairumpiegādes ražotājiem un audumu mazumtirgotājiem Tuvo Austrumu un Āfrikas tirgos. Fashion Group LLC specializācija ir audumi sporta apģērbiem un veļai.
Lasīt vairāk >>>

 Jaunākās tehnoloģijas tekstila apdrukā - Drukalabak.lv

Izstādē "Baltic Fashion & Textile RIGA 2018" uzņēmums Drukalabak.lv piedalās ar jaunākajām tehnoloģijām tekstila apdrukā.
Lasīt vairāk >>>

 SONIKA - Brother zīmola šūšanas tehnika mājsaimniecībām un rūpnieciskās ražošanas vajadzibām

"Baltic Fashion & Textile RIGA 2018" apmeklē "SONIKA" ekspozīciju! "SONIKA" ir autorizēts Brother zīmola pārstāvis un servisa nodrošinātājs Latvijas teritorijā.
Lasīt vairāk >>>

 Dabai draudzīgs ādas aizvietotājs - mazgājamais papīra un korķa audums no Washpapa

Atklāj revolucionāro un dabai draudzīgo, mazgājamo papīra audumu izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA” no 12. līdz 14. aprīlim Ķīpsalā!
Lasīt vairāk >>>

 Varēs apskatīt "Varan Latvija" jaunā kolekcija "Rozes"

“Varan Latvija” prezentēs jauno 2018. gada pavasara/vasaras kolekciju “Rozes” izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018”.
Lasīt vairāk >>>

 Izstādē būs pieejams plašs rūpniecisko Juki šujmašīnu klāsts

Par spilgtiem mirkļiem izstādē Baltic Fashion & Textile RIGA 2018 no 12. līdz 14. aprīlim parūpēsies Juki, prezentējot savā stendā rūpnieciskās, pusprofesionālās un mājās lietojamās šujmašīnas.
Lasīt vairāk >>>

 „Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” pulcē lielu ārvalstu dalībnieku skaitu

Lasīt vairāk >>>

 Nepalaid garām Baltkrievijas jauno dizaineru modes skates

Izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” 31. martā hallē Nr. 1 no plkst. 11.00 līdz 12.00 notiks Baltkrievijas dizaineru modes skate.
Lasīt vairāk >>>

 Aplūko “Fly Fly Bowties” tauriņus spilgtām personībām

“Fly Fly Bowties” izstādē „Baltic Fashion & Textile 2017 RIGA” prezentēs tauriņus, kas piemēroti gan sievietēm, gan vīriešiem.
Lasīt vairāk >>>

 “Atali” piedāvās mākslīgās kažokādas no zīda

Jaunais zīmols izstādes “Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” Inovāciju stenda” piedāvās mākslīgās kažokādas izstrādājumus, kas radīti no zīda, piena šķiedras, alpakas vai merino vilnas un citiem dabai draudzīgiem materiāliem. Šī kažokāda ir viegla, un tai ir laba gaisa cirkulācija – ideāli piemērota rudens un pavasara sezonai.
Lasīt vairāk >>>

 No bebrādas cimdiem līdz zīda kažokādai – Latvijas jaunie izgudrotāji pārsteidz ar tekstila inovācijām!

Kažoks, kas patiks dzīvnieku aizstāvjiem, mitrumizturīgi bebrādas cimdi, universāla mugursoma gan sportam, gan teātrim un vēl citas Latvijas tekstila inovācijas iepazīsti no 30. marta līdz 1. aprīlim izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” Ķīpsalā.
Lasīt vairāk >>>

 Iepazīsties ar "PHX" pludmales apģērbu kolekciju "pludmalei.lv" ekspozīcijā

Izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” varēs iepazīties ar divām “PHAX” jaunākajām kolekcijām, kurās netrūks košu krāsu. Stendā varēs arī iepazīties ar “ColorMix” kolekciju, kurā dažādos variantos var kombinēt abas peldkostīma daļas.
Lasīt vairāk >>>

 Iepazīsties ar Ukrainas ražotāju piedāvājumu

Izstāde “Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” piedāvā iepazīties ar plašu Ukrainas modes un tekstila uzņēmumu un dizaineru piedāvājumu. Četrpadsmit ekspozīcijās savas jaunākās kolekcijas prezentēs gan Latvijas tirgū zināmi Ukrainas ražotāji, gan vēl neiepazīti.

 Ekskluzīvas ar rokām darinātas rotas “Bociso” stendā

“Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” apmeklētāji varēs aplūkot un iegādāties elegantās un ar rokām darinātās “Bociso” rotas, kas ir unikāli autordarbi.
Lasīt vairāk >>>

 Kvalitatīvi vīriešu apģērbi labākajās poļu tradīcijās “Woolcott” ekspozīcijā

Ja meklē augstas kvalitātes vīriešu apģērbus, izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” apmeklē poļu apģērbu ražotāja “Woolcott” ekspozīciju.

Lasīt vairāk >>>

 Ekskluzīvas Latvijā ražotas kurpes dizaina gardēžiem!

Izstādes „Baltic Fashion & Textile 2017” Inovāciju stendā dizaina gardēži varēs apskatīt Latvijas rotaļīgā apavu zīmola “SAZ”  pavasara/vasaras kolekciju, kurai iedvesma smelta austrumnieciski svelmainajās vasaras dienās un maģiskajās naktīs.
Lasīt vairāk >>>

 Satiec vienu no lielākajiem audumu izplatītājiem Ziemeļeiropā ”Falck Textile”!

”Falck Textile” ir audumu izplatītājs, kas aktīvi darbojas tieši Igaunijas, Latvijas un Somijas tirgū un piedāvā Eiropas audumu ražotāju produkciju.

Lasīt vairāk >>>

 Kā veiksmīgi eksportēt modi? Uzzini no modes guru Antona Della!

Viens no vadošajiem modes biznesa ekspertiem pasaulē Antons Dells (Anton Dell), pirms trīs gadiem ciemojoties Rīgā, secināja – Latvijas modes biznesam ir potenciāls! Nu viņš ir atgriezies, lai 30. martā izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA” palīdzētu Latvijas modes profesionāļiem spert soli tuvāk eksportam.

Lasīt vairāk >>>

 Apmeklē vadošā aizkaru ražotāja "WISAN" ekspozīciju

Aizkaru ražotājs "WISAN" izstādē "Baltic Fashion & Textile RIGA 2017" piedāvās dažādas audumu drapērijas, dažādu veidu aizkarus, galdautus un dekoratīvās galda sedziņas.

 Kvalitatīvi adījumi no dabīgiem materiāliem “MaiMai“ ekspozīcijā

“MaiMai“ izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” prezentēs adījumus no dabīgiem un augstvērtīgiem materiāliem visām sezonām.

Lasīt vairāk >>>

 Aplūko sievišķīgās latviešu zīmola “MISS TIIK” kleitas

Izstādes “Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” Inovāciju stendā varēs iepazīties ar Latvijas modes zīmola “MISS TIIK” krāsainajiem apģērbiem, kurus rotā īpaša apdruka. Turklāt tas ir 100% roku darbs.

Lasīt vairāk >>>

 Nepalaid garām “YVON” rotu pavasara kolekciju 

Uzņēmums “Silencium” izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” prezentēs jaunāko “YVON” rotu kolekciju.
Lasīt vairāk >>>

 Inovāciju stendā iepazīsties ar viedo valkājamo sistēmu tehnoloģijām

Izstādē "Baltic Fashion & Textile 2017" varēs aplūkot EDI radītos prototipus viedajam audumam un apģērbam, ar kuriem var noteikt apģērba formu un ķermeņa pozu. Varēs izmēģināt arī viedo galvas apsēju, kas sniedz iespēju vadīt datora kursoru tikai ar galvas kustībām un sejas muskuļiem. 

 Augstas kvalitātes mājas apģērbi “Plantier” ekspozīcijā

Izstādē “Baltic Fashion & Textile 2017 RIGA” “Plantier” prezentēs jaunākos mājas apģērbus no leģendā “Punto di Milano” auduma – augstas kvalitātes mājas apģērbus no Itālijas.
Lasīt vairāk >>>

 Dabīgā lina apģērbi un mājas tekstilijas “Laimlini” ekspozīcijā

"Laimlini" izstādes "Baltic Fashion & Textile RIGA 2017" Inovāciju stendā iepazīstinās ar dažādiem dabīgā lina izstrādājumiem: dvieļiem, galdautiem, salvetēm, priekšautiem, lina apģērbiem, gultas veļu, pirts lietām u.c. To apdarē izmantotas mežģīnes, pīnes, tautiskas un stilizētas lentas.

Lasīt vairāk >>>

 Zeķes katrai dzīves situācijai “Campos & Campos” ekspozīcijā!

“Campos & Campos” izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” piedāvās zeķes darbam, sportam un atpūtai, kā arī kompresijas zeķes.
Lasīt vairāk >>>

 Dažādus audumus funkcionālo, sporta un āra apģērbu ražošanai piedāvās  “Green Side Fabrics”

“Baltic Fashion & Textile 2017 RIGA” uzņēmums “Green Side Fabrics” piedāvās audumus sporta, virsdrēbju, militāro apģērbu ražošanai, kā arī mēbeļu audumus un pat materiālus kurpju ražošanai.

Lasīt vairāk >>>

 Nepalaid garām “Cintelli e Galluzzo” modes aksesuāru piedāvājumu

Vadošais itāļu modes aksesuāru ražotājs “Cintelli e Galluzzo” izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” piedāvās plašu modes aksesuāru klāstu: adītas cepures, šalles, tuneļšalles, cimdus u.c. , tajā skaitā arī kvalitatīvus, ar rokām darinātus aksesuārus.
Lasīt vairāk >>>

 Iepazīsties ar “Collinol” apavu, ādas un apģērbu kopšanas līdzekļiem “Artima” ekspozīcijā

“Artima” izstādē “Baltic fashion & Textile 2017” prezentēs apavu, ādas un apģērbu kopšanas līdzekļus – “Collonil”.Turklat ekspozīcijā tiks organizētas “Collonil” kopšanas līdzekļu prezentācijas, kurās varēs pārliecināties par šo līdzekļu unikālajām īpašībām.
Lasīt vairāk >>>

 Bebrādas cimdi ar latviešu rakstiem “Janson Hunting” ekspozīcijā

Izstādes “Baltic Fashion &Textile RIGA 2017” Inovāciju stendā “Janson Hunting” piedāvās bebrādas cimdus, kas lieliski pasargās no lietus un sniega, ir siltumizturīgi un kalpos ilgtermiņā. 

 “Sophie Hallette” piedāvās augstākās kvalitātes franču mežģīnes, tilla audumus un mežģīņu izšuvumus 

Izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” varēs iepazīties ar “Sophie Hallette” 2018. gada pavasara / vasaras mežģīņu, tilla audumu un mežģīņu izšuvumu kolekciju, kurā mūsdienīgais mijas ar tradicionālo, retro ar inovatīvo. Kolekcijā ir gan rūpnieciski ražotas mežģīnes (Leavers lace),  gan tills (Bobinet  tulle), gan ar rokām izšūtas mežģīnes.
Lasīt vairāk >>>

 Modes un tekstila industrijas profesionāļi tiekas Ķīpsalā!

No 30. marta līdz 1. aprīlim Ķīpsalā notiks starptautiskā tekstila industrijas izstāde „Baltic Fashion & Textile Riga 2017”, kurā varēs iepazīties ar plašu tekstilrūpnieku un tirgotāju piedāvājumu no Eiropas un Āzijas.

Lasīt vairāk >>>

 “Coats Latvija” stendā meklē metāliskos diegus dekoratīvajām šuvēm 

“Coats Latvija” izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” prezentēs jaunos “EPIC metallic” diegus dekoratīvo šuvju veidošanai, kas piemēroti džinsa apgērbiem, aksesuāriem un somām.

Lasīt vairāk >>>

 Bērnu attīstību veicinošas koka rotaļlietas “Cits Zars” ekspozīcijā

“Cits Zars” izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” piedāvās ar rokām darinātas koka rotaļlietas bērniem – dažādu formu klučus, līdzsvara spēles, graužamkrelles, koka krelles, slinga krelles, mānekļa-knupja un graužamo rotaļlietu turētājus u.c.

 Satiec vienu no lielākajiem itāļu audumu ražotājiem Fabric House!

Izstādē "Baltic Fashion & Textile" uzņēmums prezentēs augstākās kvalitātes itāļu audumu kolekciju, kas ir iecienīta ne tikai Itālijā, bet arī Eiropā. Turklāt audumus varēs pasūtīt arī nelielā apjomā.

Lasīt vairāk >>>

 Augstas kvalitātes, modernā un klasiskā stilā izšūtus audumus piedāvās “Juan Boluda”

“Juan Boluda” izstādē “Baltic Fashio& Textile” piedāvās augstas kvalitātes kokvilnas un lina audumus ar apdruku un izšuvumiem. Izšūšana ir uzņēmuma senākā specializācija un tā portfolio veido 5000 zīmējumu, kas, savukārt, sniedz plašas iespējas veidot gan klasiskus, gan mūsdienīgus izšuvumus.

 Iepazīsties ar plašu trikotāžas audumu piedāvājumu “Colorinvest” ekspozīcijā

Izstādē “Baltic Fashio & Textile” uzņēmuma “Colorinvest” stendā varēs aplūkot dažādu faktūru un apdares kokvilnas audumus ar augstvertīgu krāsu paleti. Uzņēmuma ražotie  trikotāžas audumi galvenokārt piemēroti bērnu apģērbu, apakšveļas, nakts veļas, sieviešu apģērbu un gultasveļas ražošanai.
Lasīt vairāk >>>

 Nepalaid garām Eiropā lielākā mākslīgās kažokādas ražotāja “Fur–Textiles” 2017./2018. gada ziemas kolekcijas pirmizrādi Baltijā

Eiropā lielākais mākslīgās ādas ražotājs “Fur–Textiles” izstādē “Baltic Fashion &Textile” prezenēs 2017./2018. gada ziemas kolekciju The Saluki. Tā radīta 2017./2018. gada ziemas aktuālajos krāstoņos un tajā ir ūdeļu, bebra, trušu, šinšillu, jenotu un lapsu kažokādu motīvi.
Lasīt vairāk >>>

 “KIDLINӔ prezentēs bērnu attīstību veicinošus apģērbus no lina

“KIDLINӔ izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA” piedāvās taktilos lina apģērbus bērniem. Uzņēmuma piedāvāto apģērbu klāstā katrs modelis ir unikāls un tiek radīts nelielā skaitā – gan meitenēm, gan zēniem no dzimšanas līdz astoņiem gadiem.

Lasīt vairāk >>>

 “Nuno.lv” piedāvājumā – no Merīnvilnas līdz vilnas prefeltam

“Nuno.lv” ir lielākais internetveikals Latvijā, kas piedāvā vilnu plašā sortimentā filcēšanai, vērpšanai un adīšanai – tajā skaitā arī adīšanai chunky stilā. Uzņēmums pārstāv Itālijas ražotāju DHG, kas ir viens no vadošajiem vilnas ražotājiem pasaulē. Piedāvāto vilnas krāsu paleti veido vairāk nekā 120 krāsas.
Lasīt vairāk >>>

 Radi savu individuālo apģērbu kolekciju šūšanas ateljē “Beyond Outlook”

Apmeklējiet “Beyond Outlook” stendu un pasūtiet savu individuālo apģērbu kolekciju biznesam, atpūtai vai ikdienai! Uzņēmums profesionāļi gan modelē, gan arī šuj apģērbus plašā sortimentā – vakarkleitas, mēteļus, kostīmus, kleitas, svārkus, bikses, vestes. u.c.Turklāt iespējams pasūtīt arī adījumus – sākot no cimdiem līdz pat mēteļiem. Tas vēl nav viss– uzņēmums piedāvā piemeklēt savam tērpam atbilstošas rotas no dabīgajiem akmeņiem, kā arī pasūtīt unikālas rotas, vadoties pēc klienta ieceres. 

 Nepalaid garām kontrastiem bagāto “VARAN Latvija” vasaras kolekciju

Zīmols “VARAN Latvija” izstādē “Baltic Fashion & Textile Riga 2017" prezentēs savu jaunu kolekciju “Vasaras garša”, kuras dizainere ir Ksenija Danilova.
Lasīt vairāk >>>

 „Juki” prezentēs rūpnieciskās un sadzīves šujmašīnas

Izstādē “Baltic Fashion & Textile 2017” uzņēmuma „Juki Central Europe” stendā varēs iepazīties ar rūpnieciskajām un sadzīves šujmašīnām.

Lasīt vairāk >>>

 “GERMESSS E” prezentēs kažokādas izstrādājumus no ”Imperal Furs” 

Stilīgi, eleganti un grezni – tādi ir “Imperial Furs” mēteļi. Ar jaunāko “Imperal Furs” kolekciju varēs iepazīties izstādē “Baltic Fashion &Textile 2017” uznēmuma “GERMESSS E” ekspozīcijā.

 “MONI Knitting” prezentēs adītas kleitas un jakas ar 3D efektu

“MONI Knitting” ekspozīcijā varēs iepazīties ar unikālu, augstas kvalitātes adīto kleitu un jaku kolekciju ar 3D elementiem. “Waving Loops” ir jaunākā “MONI Knitting” kolekcija, kas mesitarīgi apvieno stilīgumu un ērtumu. Šī apģērbu sērija ir domāta modernām sievietēm, kas mīl komfortu un ekskluzivitāti. 

 Iepazīsties ar šarmanto “JNBY” vasaras kolekciju sievietēm

“Eilutės” izstādē “Baltic Fashion & Textile 2017” prezentēs jauno “JNBY” vasaras kolekciju sievietēm. Apģērbu kolekcija atspoguļo dialogu starp cilvēku un dabu, realitāti un fantāziju, klasisko un moderno, materiālo un garīgo.

Lasīt vairāk >>>

 “Vincento” ekspozīcijā varēs iegādāties bižutēriju ar 25% atlaidi

Latvijā populārais bižutērijas zīmols “Vincento” izstādē piedāvās 25% atlaidi visai produkcijai.

Lasīt vairāk >>>

 Konsultējies par rūpnieciskā īpašuma aizsardzību stendā „Inovācija tekstilam”

Ikvienam izstādes „Baltic Fashion & Textile 2017” dalībniekam un apmeklētājam būs iespēja saņemt Patentu valdes ekspertu konsultācijas par rūpnieciskā īpašuma tiesību aizsardzības iespējām vienā no visaugstāk attīstītajām nozarēm Latvijā - tekstilrūpniecībā.

Lasīt vairāk >>>

 Dienas Bizness: „Modes pārmaiņas notiek līganāk”

„Es jau agri zināju, ka gribu nodarboties ar modi, bet dizaina skolai biju par jaunu – tur pieņēma tikai no 18 gadiem, tāpēc sākumā trīs gadus mācījos par drēbnieci. Tā kā es tiešām zināju, ko daru, no sākta gala. Esmu pati tēvam uzšuvusi dažus uzvalkus.” saka apģērbu veikalu ķēdes H&M radošā konsultante Margarēta van den Boša.
Lasīt vairāk >>>

 „Baltic Fashion & Textile Riga 2016” pulcē vairāk nekā 9 000 interesentu

9. aprīlī noslēdzās 21. starptautiskā modes un tekstila industrijas izstāde „Baltic Fashion & Textile Riga 2016”, kuru apmeklēja 9321 interesents. 4210 no tiem bija profesionālie apmeklētāji no vairāk nekā 25 pasaules valstīm, kas uz izstādi bija ieradušies, lai meklētu sadarbības partnerus un iepazītos ar nozares aktualitātēm.
Lasīt vairāk >>>

Informatīvie partneri

Foto galerija