Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Izstādes jaunumi

 Gumijas zābaki visai ģimenei no lietuviešu kompānijas “PALIŪTIS”

Izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” varēs apmeklēt lietuviešu kompānijas “PALIŪTIS” ekspozīciju, kurā būs PVC/TPE materiāla gumijas zābaki visai ģimenei: bērniem, sievietēm un vīriešiem.
Lasīt vairāk >>>

 Itāļu kvalitātes krekli no zīmola "Gandolfi shirts"

Izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” itāliešu uzņēmuma “Gandolfi shirts” ekspozīcijā varēs apskatīt itāļu kvalitātes kreklus. Tie ir kvalitatīvi un ar atpazīstamu stilu.
Lasīt vairāk >>>

 Mājas tekstils no Ķīnas uzņēmuma "Brauge-rid" ekspozīcijā

“Brauge-rid” ekspozīcijā izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” būs apskatāmi mājas kokvilnas un mākslīgās vilnas tekstila produkti no Ķīnas.
Lasīt vairāk >>>

 Tekstila industrijas profesionāļi no Lietuvas – “Textilis”

No 12. līdz 14. aprīlim izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” būs apskatāma lietuviešu uzņēmuma “Textilis” ekspozīcija.
Lasīt vairāk >>>

 Aktuālās sezonas modes skates divu dienu garumā izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA”

No 12. līdz 14. aprīlim Ķīpsalā notiks Baltijas modes un tekstila industrijas izstāde “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018”, kurā apmeklētāji varēs vērot dažādu zīmolu modes skates. 12. aprīlī, ceturtdien, tiks prezentētas aktuālās pavasara kolekcijas, bet 14. aprīlī, sestdien – bērnu apģērbi.
Lasīt vairāk >>>

 Dāņu dizaineres izstrādāti tērpi Lietuviešu zīmolam “Mooso Fashion”

Izstādes “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” viesiem no 12. līdz 14. aprīlim būs lieliska iespēja apskatīt lietuviešu zīmola “Mooso Fashion” ekspozīciju ar zīmola 2018. gada pavasara / vasaras kolekciju, ko radījusi pazīstamā dāņu dizainere Henrieta Stefensena. Kolekcija radīta mūsdienu sievietei, izmantojot labākos audumus ar OEKO-TEX® sertifikātiem.
Lasīt vairāk >>>

 Augstas kvalitātes sieviešu mēteļus piedāvās “Coaty Coat”

No 12. līdz 14. aprīlim izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” piedalīsies Lietuviešu uzņēmums “Coaty Coat”, kura ekspozīcijā varēs apskatīt augstas kvalitātes sieviešu virsdrēbes – mēteļus, pusmēteļus un jakas.
Lasīt vairāk >>>

 Ar rokām darinātu bižutēriju un apģērbu kolekciju prezentēs zīmols "YAROSLAVNA"

Zīmols “YAROSLAVNA” izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” piedāvās ar rokām darinātu bižutēriju no dabīgiem materiāliem un pirmo reizi plašākai sabiedrībai prezentēs savu apģērbu kolekciju no dabiskiem audumiem!
Lasīt vairāk >>>

 Inovatīvi Latvijas dizaina risinājumi izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA”

No 12. līdz 14. aprīlim izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” Ķīpsalā būs sastopami gan pieredzes bagāti Latvijas tekstila un modes industrijas uzņēmumi, gan arī pavisam jauni vietējie zīmoli, kas pārsteigs ar inovatīviem Latvijas dizaina produktiem.
Lasīt vairāk >>>

 Eiropas līderis pogu un apģērbu furnitūras ražošanā - "Union Knopf Polska"

No 12. līdz 14. aprīlim “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” Ķīpsalā būs apskatāma “Union Knopf Polska” ekspozīcija – uzņēmums ir Eiropas līderis pogu un apģērbu furnitūras ražošanā. Tā kolekcijas ir inovatīvas, ar unikālu dizainu un augstu kvalitāti.
Lasīt vairāk >>>

 Rīgas uzvalku eksperti no “KOKOS”

“KOKOS” nodarbojas ar uzvalku pārdošanu kopš 2012. gada – no tā brīža ar katru pārdoto uzvalku uzņēmums ir pieslīpējis savu profesionalitāti, meklējot labākos piegādātājus, pētot uzvalku materiālus, kā arī jaunākās modes tendences.
Lasīt vairāk >>>

 "Thread Solutions" – vadošais diegu, rāvējslēdzēju un šūšanas aksesuāru piegādātājs Latvijas ražotnēm jau 20 gadus

Izstādē “Baltic Fashion & Textile” no 12. līdz 14. aprīlim uzņēmuma “Thread Solutions” ekspozīcijā varēs iepazīties ar jaunumiem rūpniecisko diegu, rāvējslēdzēju un šūšanas aksesuāru sortimentā – būs apskatāmi elastīgi, ūdenī šķīstoši, atstarojoši un līmes diegi.
Lasīt vairāk >>>

 “Allie Janeson” radītajā somiņās notverta un iemūžināta Latvijas daba

“Allie Janeson” rada modernas un elegantas ar rokām darinātas somiņas un citus aksesuārus no dabīgās ādas, zīmols izstrādājumus varēs apskatīt izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” no 12. līdz 14. aprīlim “Latvijas Tehnoloģiskā centra” organizētajā “Inovācijas stendā”.
Lasīt vairāk >>>

 Stilīgi apģērbi ar atstarojošiem elementiem no “Flashion Wear”

Izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” no 12. līdz 14. aprīlim “Latvijas Tehnoloģiskā centra” organizētajā “Inovācijas stendā” būs apskatāmi zīmola “Flashion Wear” apģērbi ar tajos iestrādātiem atstarojošiem elementiem – 6 dažādos veidos valkājami lietusmēteļi, vestes un apmetņi.
Lasīt vairāk >>>

 “3 wind knots” – no pārstrādātām avīzēm un žurnāliem veidotas somas

Izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” no 12. līdz 14. aprīlim “Latvijas Tehnoloģiskā centra” organizētajā “Inovācijas stendā” būs apskatāmas zīmola “3 wind knots” somas, veidotas no vecām avīzēm, kuras padarītas par izturīgu un ūdens noturīgu materiālu.
Lasīt vairāk >>>

 "Swerea IVF" – audumu sertificēšana atbilstoši "OEKO-TEX®" standartam

Izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” tekstila laboratorijas “Swerea IVF” inženieres Anna Stare un Ingegerda Hartmane konsultēs par “OEKO-TEX®” audumu testēšanas un sertificēšanas sistēmu, kura pārbauda kaitīgo vielu klātbūtni audumos.
Lasīt vairāk >>>

 Zīda audumu vairumtirgotāja “Pongees” janunākās vēsmas 2019. gada pavasara / vasaras kolekcijās – glemroks, naivisms mākslā un okeāna dzelme

Studio ’54 cienīgs 70. gadu glemroka stils, Frīdas Kalo iedvesmotas naivisma mākslas atsauces un okeāna dzelmes miers – “Pongees” jaunā audumu kolekcija ļaus apģērbu dizaineriem izveidot tēlus 2019. gada pavasara / vasaras sezonas trīs aktuālākajās modes tendencēs.
Lasīt vairāk >>>

 “Ioakimidis” – modes audumu kolekcijas un pamatkolekcijas

Grieķu uzņēmums “Ioakimidis” ir tekstila vairumtirgotājs, kura audumi paredzēti sieviešu apģērbiem.
Lasīt vairāk >>>

 "Baltic Fashion & Textile RIGA 2018" tiksies Baltijas modes un tekstila industrijas profesionāļi!

No 12. līdz 14. aprīlim “Baltic Fashion & Textile RIGA” Ķīpsalā varēs apskatīt šūšanas tehniku, audumus un apģērbu kolekcijas, piedalīties semināros un iegūt jaunus kontaktus.
Lasīt vairāk >>>

 Baltijas modes un tekstila izstāde jau šonedēļ Ķīpsalā!

No 12. līdz 14. aprīlim Ķīpsalā notiks “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” – gada nozīmīgākais notikums modes un tekstila industrijas profesionāļiem no Baltijas valstīm, kurā varēs apskatīt šūšanas tehniku, materiālus, gatavos apģērbus, kā arī iegūt biznesa kontaktus, piedalīties starptautiskos semināros un vērot modes skates.
Lasīt vairāk >>>

 Audumu dažādība no "Fashion Group LLC" - vairumtirgotājs ražotājiem Krievijā, Ķīnā, Korejā, Ēģiptē un vairākās ES valstīs jau 20 gadus

"Fashion Group LLC" nodrošina audumu vairumpiegādes ražotājiem un audumu mazumtirgotājiem Tuvo Austrumu un Āfrikas tirgos. "Fashion Group LLC" specializācija ir audumi sporta apģērbiem un veļai.
Lasīt vairāk >>>

 "Brb S.r.l." piedāvā metāla spiedpogas, pogas, kniedes, cilpiņas, āķīšus un cita veida furnitūru

"Brb S.r.l. Darbojas apģērbu metāla furnitūras nozarē kopš 1995. gada. Uzņēmums izgatavo spiedpogas, pogas, kniedes, cilpiņas, āķīšus un cita veida metāla furnitūru gan džinsiem, gan citiem apģērbiem.
Lasīt vairāk >>>

 Jaunākās tehnoloģijas tekstila apdrukā - "Drukalabak.lv

Izstādē "Baltic Fashion & Textile RIGA 2018" uzņēmums "Drukalabak.lv" piedalās ar jaunākajām tehnoloģijām tekstila apdrukā.
Lasīt vairāk >>>

 "SONIKA" - Brother zīmola šūšanas tehnika mājsaimniecībām un rūpnieciskās ražošanas vajadzibām

"Baltic Fashion & Textile RIGA 2018" apmeklē "SONIKA" ekspozīciju! "SONIKA" ir autorizēts Brother zīmola pārstāvis un servisa nodrošinātājs Latvijas teritorijā.
Lasīt vairāk >>>

 Dabai draudzīgs ādas aizvietotājs - mazgājamais papīra un korķa audums no "Washpapa"

Atklāj revolucionāro un dabai draudzīgo, mazgājamo papīra audumu izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA” no 12. līdz 14. aprīlim Ķīpsalā!
Lasīt vairāk >>>

 Varēs apskatīt "Varan Latvija" jaunā kolekcija "Rozes"

“Varan Latvija” prezentēs jauno 2018. gada pavasara/vasaras kolekciju “Rozes” un 2019. gada rudens/ziemas kolekciju "Aukstā ziema" izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018”.
Lasīt vairāk >>>

 Izstādē būs pieejams plašs rūpniecisko "Juki" šujmašīnu klāsts

Par spilgtiem mirkļiem izstādē "Baltic Fashion & Textile RIGA 2018" no 12. līdz 14. aprīlim parūpēsies Juki, prezentējot savā stendā rūpnieciskās, pusprofesionālās un mājās lietojamās šujmašīnas.
Lasīt vairāk >>>

 „Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” pulcē lielu ārvalstu dalībnieku skaitu

Lasīt vairāk >>>

Informatīvie partneri

Foto galerija