Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

No 26. līdz 28. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā jau 24. reizi norisināsies starptautiskā tekstila industrijas izstāde „Baltic Fashion & Textile 2019” – vieta, kur sastopas modes nozares piedāvājums un pieprasījums no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīm.

Ik gadu izstādi apmeklē vairāk nekā 9000 interesentu no 26 pasaules valstīm.

Ja vēlaties saņemt detalizētāku informāciju par izstādi, lūdzam sazināties ar projekta vadītāju Oskaru Zaļkalniņu pa tālruni: +371 67065013 vai e-pastu: oskars.zalkalnins@bt1.lv.

Tiešsaistes pieteikuma anketa šeit.

Izstādes jaunumi

 Gumijas zābaki visai ģimenei no lietuviešu kompānijas “PALIŪTIS”

Izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” varēs apmeklēt lietuviešu kompānijas “PALIŪTIS” ekspozīciju, kurā būs PVC/TPE materiāla gumijas zābaki visai ģimenei: bērniem, sievietēm un vīriešiem.
Lasīt vairāk >>>

 Itāļu kvalitātes krekli no zīmola "Gandolfi shirts"

Izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” itāliešu uzņēmuma “Gandolfi shirts” ekspozīcijā varēs apskatīt itāļu kvalitātes kreklus. Tie ir kvalitatīvi un ar atpazīstamu stilu.
Lasīt vairāk >>>

 Mājas tekstils no Ķīnas uzņēmuma "Brauge-rid" ekspozīcijā

“Brauge-rid” ekspozīcijā izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” būs apskatāmi mājas kokvilnas un mākslīgās vilnas tekstila produkti no Ķīnas.
Lasīt vairāk >>>

 Tekstila industrijas profesionāļi no Lietuvas – “Textilis”

No 12. līdz 14. aprīlim izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” būs apskatāma lietuviešu uzņēmuma “Textilis” ekspozīcija.
Lasīt vairāk >>>

 Aktuālās sezonas modes skates divu dienu garumā izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA”

No 12. līdz 14. aprīlim Ķīpsalā notiks Baltijas modes un tekstila industrijas izstāde “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018”, kurā apmeklētāji varēs vērot dažādu zīmolu modes skates. 12. aprīlī, ceturtdien, tiks prezentētas aktuālās pavasara kolekcijas, bet 14. aprīlī, sestdien – bērnu apģērbi.
Lasīt vairāk >>>


Izstādes tematika:

Tekstils, izejmateriāli, interjera tekstilijas

>>

 

Apģērbi, modes zīmoli un prečzīmes

>>

 

Apavi, ādas izstrādājumi, roku darbs

>>

 

Inovācijas
un
tehnoloģijas

>>

Informatīvie partneri

Foto galerija