Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Šarlote Delobella (Charlotte Delobelle)

Šarlote ir studējusi Londonā un absolvējusi Londonas Modes koledžu, bet pēc tam turpinājusi mācības Parīzes modes augstskolā ESMOD. Savas profesionālās gaitas viņa uzsāka kā mākslas iepirkumu speciāliste reklāmas aģentūrā FRED & FARID. Pateicoties savam radošajam garam un aizrautībai ar modes izstrādājumiem, viņa nonāca apakšveļas nozarē, bet vēlāk nodibināja pati savu Francijā ražotu juvelierizstrādājumu zīmolu. Pēc tam Šarlote divus gadus ieņēma Pierre Cardin sabiedrisko attiecību speciālistes amatu. Apvienojot savas stratēģiskās un radošās prasmes, viņa kļuva par vadošās modes tendenču, stila un inovāciju konsultāciju aģentūras Peclers Paris jauno uzņēmējdarbības direktori.

APĢĒRBS JŪSU ĶERMENIM, Peclers Paris
Atgriešanās pie modes pirmsākumiem – apģērbs, kas paredzēts un radīts mūsu ķermeņa aizsargāšanai.
Apģērbi, kam reiz piemita vien funkcionāla un sekundāra nozīme, kļuvuši tik svarīgi, ka ap tiem ir izaugusi vesela industrija. Apģērba valkātājs ir atstāts otrajā plānā.
Mūsu industrijai var piešķirt jēgu pavisam citā veidā – koncentrējoties uz apģērbu būtību, nevis formu.
Modei atkal ir jākalpo ķermenim, nevis otrādi.


Evita Dokāne (Apvienotā Karaliste / Vācija)

Šobrīd Evita strādā Triumph International – vienā no pasaulē vadošajiem apakšveļas uzņēmumiem ar gandrīz 130 gadus senu vēsturi. Viņa ir Modes daļas un radošās dizaina komandas vadītāja, vienlaikus darbojoties arī kā modes tendenču konsultante un nozares eksperte, lai laikus pamanītu inovācijas un gaidāmās modes tendences.
Pirms kļūšanas par Triumph International Modes daļas vadītāju Evita noteica un prognozēja modes tendences uzņēmumā WGSN (World's Global Style Network) – pasaulē vadošajā tiešsaistes tendenču prognozēšanas aģentūrā, kas darbojas Londonā.
Iepriekš Evita strādājusi par radošo apakšveļas dizaineri un nozares eksperti tādos lielos britu un starptautiskos mazumtirdzniecības uzņēmumos kā Marks and Spencer, Next un Gilly Hicks.

Informatīvie partneri

Foto galerija