Par izstādi   |Pasākumi   |Video   |Foto   |Publikācijas   |Jaunumi   |Atsauksmes

Pamācošs šovs–improvizētas
"Darba intervijas"

Ceļvedis darba meklēšanai

Aktuālās vakances!

Noslēgusies 4. Latvijas nacionālā izstāde darbam un karjeras iespējām "Darbs EXPO 2012"

7. un 8. decembrī Ķīpsalā notika 4. Latvijas nacionālā izstāde darbam un karjeras iespējām "Darbs EXPO 2012", kurā varēja uzzināt par aktuāliem nodarbinātības pasākumiem, darbā iekārtošanās, profesionālās apmācības un pārkvalifikācijas iespējām Latvijā un Eiropā. Izstādes akcents – jauniešu iespējas iekļauties darba tirgū un uzņēmējdarbībā.

Izstādē darba meklētāji varēja noskaidrot, kur un kā labāk atrast informāciju par sev atbilstošām vakancēm, kā atbilstoši potenciālo darba devēju prasībām un vakanču specifikai noformēt CV un motivācijas vēstules, kādi ir veiksmīgas darba intervijas priekšnoteikumi. Savukārt darba devēji varēja gūt atbildes uz daudziem jautājumiem, lai veiksmīgāk konkurētu darba tirgū, lai paaugstinātu kvalifikāciju sev un personālam, kā arī veidotu veiksmīgu personālvadību savā uzņēmumā.

Improvizētas darba intervijas jeb mācies no citu kļūdām!
Īpaši lielu interesi izstādes apmeklētāju un arī dalībnieku vidū guva improvizētās darba intervijas. Darba meklētāju lomās iejutās „Karaliskā improvizācijas teātra” aktieri Jānis Skutelis, Varis Klausītājs un Ģirts Runātājs, savukārt darba devēju lomās iejutās pārstāvji no „Lido” un „Rietumu Bankas”. Tika izspēlētas darba intervijas pavāra, pārdevēja, klientu apkalpošanas speciālista un jurista vakancēm.

Pēc katras improvizētās intervijas darba devēji un "CV-Online" eksperts Kaspars Kotāns analizēja darba meklētāja stiprās un vājās puses un informēja par darba meklētāju pieļautajām kļūdām intervijās. Arī profesionāļi sniedza savus ieteikumus!

NVA stendā atbalsts darba meklētājiem
NVA stendā ikviens interesents varēja saņemt plašu un izsmeļošu informāciju par aktuālajiem nodarbinātības pasākumiem, karjeras speciālistu konsultācijas, informāciju par bezdarbnieku apmācībām, kā arī pārkvalifikācijas un kvalifikācijas paaugstināšanas iespējām. EURES konsultanti no Polijas, Zviedrijas, Lielbritānijas, Somijas, Norvēģijas un Vācija sniedza informāciju par brīvajām darba vietām, dzīves un darba apstākļiem, sociālo drošību un nodokļu sistēmu šajās valstīs.

Piedāvāja vakances
Izstādē piedalījās gan darba devēji, gan personāla atlases uzņēmumi, kas meklēja darbiniekus brīvajām darba vietām Latvijā un ārzemēs. Interneta personāla atlases uzņēmums "CV-Online Latvia" piedāvāja vairāk nekā 3000 vakances dažādu nozaru speciālistiem. Darba vietas piedāvāja arī ēdināšanas uzņēmums „Lido”, viena no lielākajām bankām Baltijā – „Rietumu Banka”, IT uzņēmums „Accenture Latvia” u. c. uzņēmumi.

Izstādi rīkoja Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru, interneta personāla atlases uzņēmumu "CV-Online Latvia" un karjeras portālu "Prakse.lv".

     Rīko:  Partneri: 
     Atbalsta: 
     Informatīvi atbalsta: