Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Kontakti Medijiem


Vienlaikus izstāde
Foto galerija
SEKO MUMS:


PARTNERI
būvlaukums.lvDokumentācija

Līgums-pieteikums
Dalības noteikumi
Darba reglaments
Papildu aprīkojums
Konferenču un stendu skaņu aparatūras izcenojumi
Gaismas iekārtu izcenojumi

Lai nodrošinātu veiksmīgu darbu ekspozīcijas laukumā, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 Jums var piedāvāt nepieciešamo papildu aprīkojumu un servisu: krēslus, elektrības un ūdens pieslēgumu, prospektu turētājus, interneta pieslēgumu un citu aprīkojumu.

Pamatinformācija

Piedaloties izstādē, dalībnieks iegūst ekspozīcijas laukumu ar vai bez standarta apbūves.

Neapbūvēta ekspozīcijas laukuma cenā ietilpst:
- projektu grupas atbalsts un konsultācijas dalībai izstādē;
- autostāvvietas kartes, dalībnieku kartes, ielūgumi uz izstādes atklāšanas svinīgo daļu;
- viesu kartes Jūsu klientiem (to skaits ir atkarīgs no laukuma apjoma; kartes var iegādāties par puscenu no biļešu pamatcenas);
- informēšana par Jūsu piedāvājumu izstādes kontekstā (ja iesūtīts piedāvājuma apraksts);
- informācija par Jūsu uzņēmumu izstādes katalogā;
- uzņēmuma iekļaušana izstādes dalībnieku sarakstā (tas tiek izsūtīts apmeklētājiem, kas iepriekš reģistrējušies);
- informācijas par uzņēmumu vai produktu publicēšana mājaslapā, pievienojot saiti uz Jūsu uzņēmuma mājaslapu.

Apbūvēta ekspozīcijas laukuma cenā ietilpst:
- projektu grupas atbalsts un konsultācijas dalībai izstādē;
- autostāvvietas kartes, dalībnieku kartes, ielūgumi uz izstādes atklāšanas svinīgo daļu;
- viesu kartes Jūsu klientiem (to skaits ir atkarīgs no laukuma apjoma; kartes var iegādāties par puscenu no biļešu pamatcenas);
- informēšana par Jūsu piedāvājumu izstādes kontekstā (ja iesūtīts piedāvājuma apraksts);
- informācija par Jūsu uzņēmumu izstādes katalogā;
- uzņēmuma iekļaušana izstādes dalībnieku sarakstā (tas tiek izsūtīts apmeklētājiem, kas iepriekš reģistrējušies);
- informācijas par uzņēmumu vai produktu publicēšana mājaslapā, pievienojot saiti uz Jūsu uzņēmuma mājaslapu;
- “Octanarom” stendu konstrukcijas, h= 2,5 m;
- karnīze;
- uzņēmuma nosaukums uz karnīzes;
- apgaismojums (75W uz 3m²).


Pārvadājumi un muitas pakalpojumi

Pēc klientu pieprasījuma nodrošinām palīdzību muitas formalitāšu kārtošanā un izstādes ekspozīcijas transportēšanā.
Lasīt vairāk >>


Dalībnieku atsauksmes

Viesturs Vucāns, „King Koil Baltic” valdes priekšsēdētājs
„Izstādē piedalījāmies pirmo reizi un esam ļoti apmierināti ar sasniegtajiem rezultātiem. Vēl tagad klienti nāk uz mūsu salonu, lai veiktu pasūtījumus. Bijām patīkami pārsteigti, ka stendā iegriezās apmeklētāji jau ar konkrētām vēlmēm, jau iepriekš izpētījuši piedāvājumu, un mums tikai atlika viņus pārliecināt par piemērotāko produktu. Noteikti arī nākamgad piedalīsimies izstādē!”

Guntars Žuks, „Stila elements” valdes loceklis
„Izstādēs Ķīpsalā piedalāmies jau 10 gadus un uzskatām to par ļoti labu mārketinga instrumentu! „Baltic Furniture” startējam ne vien tādēļ, lai reklamētu produkciju un sasniegtu jaunus klientus, bet arī „tusiņa” dēļ, – tā ir lieliska vieta, kur satikties ar dizaineriem, arhitektiem, māksliniekiem. Šogad priecēja gan apmeklēju plūsma, gan plaši noorganizētā reklāmas kampaņa.”

Elīna Strumpmane, „Troja” tirgzinības speciāliste
„Esam priecīgi par izvēli arī šogad piedalīties izstādē „Baltic Furniture 2015”, kur apmeklētājiem piedāvājām apskatīt jaunākās mūsu ražotās saplākšņa biroja mēbeles. Patiesu gandarījumu sniedz apmeklētāju pieaugošā interese par Latvijas ražotāju veikumu un saplākšņa mēbelēm kopumā. Priecājamies par veiksmīgo un operatīvo sadarbību ar izstādes organizatoriem.”

Marika Ziemele, „Mūzas istaba” valdes priekšsēdētāja
„Dalību izstādē „Baltic Furniture 2015” vērtējam kā veiksmīgu. Savā stendā sagaidījām gan pircējus, kam izstādes apmeklējums jau ir kļuvis par tradīciju, gan daudz jaunu klientu, kas ieinteresējās par mūsu piedāvājumu. Arī pēc izstādes cilvēki nāk uz mūsu salonu, par kuru pirms izstādes nebija zinājuši.”

Jānis Kūkojs, SIA „Patix” vadītājs
„Izstāde „Baltic Furniture” bija laba platforma, lai mēs savas mēbeles prezentētu profesionālajiem apmeklētājiem, kā arī ikvienam interesentam, kurš vēlējās iegādāties kvalitatīvas un oriģinālas mēbeles savam mājoklim. Manuprāt, dalība šādā starptautiskā izstādē īpaši nozīmīga ir jaunajiem uzņēmumiem, jo tā ir iespēja reklamēt savu produkciju plašai auditorijai un iespēja iegūt reālus klientus.”

Anna Uvarova, SIA „Nolte Home” dizainere
„Izstāde „Baltic Furniture” bija lielisks mārketinga instruments, lai prezentētu uzņēmuma aktuālākos produktus un pakalpojumus plašam interesentu lokam. Izstāde mūsu salonam noteikti ir devusi papildu atpazīstamību, kas, cerams, tuvākajā nākotnē pārvērtīsies arī veiksmīgos pasūtījumos.”

Dāvids Tomaševskis (David Tomaszewski), Polijas Republikas vēstniecības Rīgā pārstāvis
„Šogad Polijas Republikas vēstniecība Rīgā kopā ar Polijas uzņēmumiem piedāvāja Polijā ražotas mēbeles un mēbeļu furnitūru. Esam ļoti priecīgi par aktīvi pavadītajām dienām izstādē „Baltic Furniture”, kas mums nodrošināja jaunus biznesa kontaktus un klientus. Uzskatu, ka mums veiksmīgi izdevās prezentēt Polijā ražoto mēbeļu labākās īpašības!”

Ansis Skrabulis, SIA „Wenden Furniture” tirgus daļas vadītājs
„Uzņēmumam „Wenden Furniture” ir jauns vizuālais tēls, kuru izstādē vēlējāmies prezentēt profesionālajiem apmeklētājiem un galapatērētājiem. Tas mums veiksmīgi arī izdevās. Priecājamies, ka aizsākām sarunas ar vairākiem potenciālajiem eksporta partneriem, kas uzņēmumam ir ļoti nozīmīgi. Lai gan „Wenden Furniture” galvenokārt koncentrējas uz eksporta tirgiem, izstāde ir lieliska vieta, kur varam sevi parādīt Latvijas klientiem.”

Vita Smiltiņa, SIA „Kuhni Belarusi” dizainere
„Esam ļoti apmierināti ar uzņēmuma dalību izstādē „Baltic Furniture”, jo apmeklētāju interese par mūsu piedāvātajām virtuves mēbelēm bija patiesi liela. Esam ieguvuši jaunus klientus un pasūtījumus. Vislielāko atzinību un apmeklētāju interesi izraisīja mūsu piedāvātais jaunums – virtuve ar 3D efekta fasādi, kas mūs izcēla citu dalībnieku vidū.”