“Zelma Kraft” – ādas amatniecības dizains

“Zelma Kraft” izgatavo dabīgās ādas somas un aksesuārus, kurās apvienotas vēsturiskās amata prasmju tradīcijas ar mūsdienu tehnoloģijām un dizainu, radot unikālus produktus.


Kvalitatīvu dabīgo materiālu pielietojums nodrošina produktam pozitīvas īpašības, ilgtspējību un lielāku komfortu valkāšanas brīdī.

“Saddle” somas - Somas virsmas āda krāsota ar tradicionālu krāsošanas metodi, kuru lietojot, tai parādās raksturs un personība, iegūstot vintage stila izskatu. Klasiska piegriezuma “Seddle” soma, radusies no zirgu pajūgā izmantojamo somu dizaina. Vienkāršs un estētisks somas piegriezuma dizains.

“Anba” somas - Soma ar transformācijas iespējām - Mugursoma / Rokas soma / Plecu soma. Somas daudzveidīgo nēsāšanas iespējas nodrošina karabīņu sistēma. Lenču dekoratīvie raksti tiek veidoti ar lāzertehnoloģiju palīdzību. Krāsainie un košie etnogrāfiskie raksti piešķir Latvisku piederības sajūtu.

Radot katru produktu. Katra vajadzība, problēma tiek risināta ar visvienkāršākajām metodēm, radot estētisku, minimālistisku izstrādājumu ar ideju par komfortablāku dzīvi, ar pievienoto vērtību.

Mūsu vērtības ir ilgtspējīgs dizains, kvalitāte un identitāte!

Vairāk:
www.zelmakraft.lv
www.facebook.com/zelmakraf
www.instagram.com/zelmakraft