“Akurat Racks” prezentēs jaunāko plauktu kolekciju no ozolkoka

Izstādē “Design Isle 2019” piedāvāsim mūsu jaunāko plauktu kolekciju no ozolkoka: velo plauktu (bicycle shelf) pilsētvides riteņiem, veloragus (4velo), kas ir pilnīgi jauns produkts mūsu klāstā un der visu veidu velo rāmjiem, to ir ļoti ērti novietot, jo nav jāceļ ritenis nekur augstu, kā arī divu veidu sporta dēļu turētājus, piemēram, longbordam, snovbordam, kaitbordam, veikbordam.

Izstādē varēs iegādāties mūsu izstādes produktus no saplākšņa ar filmas pārklājumu “Opal White” un pasūtīt sev vēlamos no ozolkoka vai oša koka.

“Akurat Racks” ir funkcionāls sporta inventāra uzglabāšanas risinājums (plaukts), kas veidots, izmantojot gadu desmitiem krātu galdnieku pieredzi un roku veiklību, apvienotu ar moderno tehnoloģiju precizitāti un kvalitāti. 


“Akurat Racks” Jums ļauj droši, pārskatāmi un estētiski skaisti uzglabāt tādu sporta inventāru, kā velosipēdus, slēpes, SUP-dēļus, sniega, sērfa, veika, kaita un skrituļ-dēļus.

Iespējams izvēlēties plauktus no četru veidu kokmateriāliem – bērza, egles saplākšņa, ozola vai oša masīvkoka plātnēm. 

Visi izmantotie kokmateriāli ir iegūti Latvijā un pārvērsti elegantos un kvalitatīvos dizaina priekšmetos, sadarbojoties ar vienu no pazīstamākajiem Latvijas dizaineriem, Miku Pētersonu (Nordi Furniture).

Uzņēmums “Akurat” nodarbojas ar plauktu sporta inventāram ražošanu un izplatīšanu, tirdzniecību.

Vairāk:
www.facebook.com/akuratracks
www.instagram.com/akurat_racks