“Interial’’ piedāvā interjera dizaina projektēšanu un dekorēšanu

Vai esat iegādājušies dzīvokli, māju vai gribat atsvaidzināt interjeru ofisā? Bet varbūt Jūs gribat atvērt veiksmīgu restorānu? Kompānija “Interial” aicina jūs apmeklēt mūsu stendu un iegūt informāciju par interjera dizainu, ka izveidot funkcionālo, estētisko un individuālo interjeru ar gaumi, ka arī saņemt konsultāciju par pēdējām modernajām tendencēm. Mēs Jums pierādīsim, ka interjera dizaina pakalpojumi nav papildus izmaksas, bet gan palīdzība, kas nepieciešama, lai Jūsu interjerā radītu maksimālu estētisko un funkcionālo komfortu.

Mūsu pakalpojumi:

Interjeru dizaina projektēšana: Individuālā pieeja un kompetenta Jūsu līdzekļu izdalīšana. Izveidosim funkcionālo un estētisko interjeru, kurš izcels Jūsu individualitāti, rūpīgi pievērsīsim uzmanību detaļām un ņemsim vērā visas īpašības un velmes lai sasniegtu kvalitatīvu rezultātu. Sniegsim palīdzību apdares materiālu, interjera priekšmetu un mēbeļu izvēlē. Atbildīgi pieiesim darbam, izstrādājot projektu ar rasējumiem un vizualizācijām, un kvalitatīvi veiksim autoruzraudzību.

Mūsdienīga interjera dizaina studija “Interial” - tā ir spēcīga un strauji attīstoša pieredzējušo profesionāļu komanda, kura ir gatava īstenot Jūsu drosmīgus sapņus dzīvokļa, privātmājas, biroja, restorāna, veikala vai citu telpu interjeru radīšanā.

Vairāk:
www.facebook.com/sia.interial
www.instagram.com/interial_interiordesign