“AIPLights” – profesionāls LED apgaismojums

Inovatīvi un profesionāli apgaismes risinājumi jebkuras sarežģītības projektiem, kas apvieno sevī dizainu, praktiskumu, augstu kvalitāti un garantiju. “AIPLights Premium” iebūvēto, virsgriestu un piekaramo LED gaismekļu līnija atklāj plūstošas un graciozas līnijas, kas nemanot iekļaujas izvēlētajā interjerā nodrošinot mājīgu atmosfēru un komfortu.

Jaunums Latvijas tirgū: magnētiskās kopņu sistēmas un modulārie gaismekļi.

Pakalpojumi: Projektu izgaismoša “Dialux” programmā. Spektrometriskie apgaismes mērījumi projektu nodošanai.

Ārpustelpu LED apgaismojums
Vēsturiski kultūras pieminekļi, Ainavu arhitektūra, Valsts nozīmes celtnes, Privātais sektors, Industriāla vide pieprasa rūpīgu apgaismojuma atlasi. Ārpustelpu LED apgaismojums mūsdienu tehnoloģiju ietekmē pārspēj jebkuru pārdrošu ideju, kuras realizācijā ir nepieciešams profesionāļu atbalsts. “AIPLights” komanda sniegs profesionālas konsultācijas jebkuras sarežģītības gaismas objektiem uzlabojot apgaismes estētisko baudījumu, kā arī reāli samazinot projektu kopējās izmaksas. Funkcionālisms, ekonomiskais pamatojums un kvalitāte katrā “AIPLights” produktā!

Iekštelpu LED apgaismojums
Augstas kvalitātes un izsmalcināts dizaina apgaismojums iekštelpās – “AIPLights” tā ir ierasta prakse. Mūsdienu klients ir atvērs katrai inovatīvai tendencei un labprāt akceptē neierastus, kreatīvus un viedus apgaismojuma risinājumus. “AIPLights” realizētie apgaismes projekti praksē apliecina vispusīgu un kreatīvu pieeju katram, pat visprasīgākajam klientam.

Iekštelpu apgaismojums ir daudzveidīgs, tas ietver: iebūvējamus, virsgriestu, piekaramus, sienu, grīdas, sliežu sistēmu, magnētisko sistēmu un citus gaismekļus. “AIPLights Premium” LED gaismekļu līnija atklāj plūstošas un graciozas līnijas, kas nemanot iekļaujas izvēlētajā interjerā nodrošinot mājīgu atmosfēru un komfortu.

“AIPLights” darbības pamatā ir tieša sadarbība ar ražotājiem, kas pārstāv tādus pazīstamus brendus, kā: “CREE”, “Philips”, “Osram”, “Citizen”, “Bridgelux”, “Samsung”, “Toynia”, “Meanwell”, “GLP”, “Delta” utt. “AIPLights” ir piedalījies tādu apgaismes projektu realizācijā, kā: “SWEDBANK”, “Latvijas banka”, KNAUF”, “Lauma”, “SCANIA”, PORSHE”, t/c “Riga Plaza”, t/c “Akropole”, t/c “Domina”, t/c “Alfa”, “REDLINE”, k/c “Prieka Vēsts” u.c..

Magnētiskās LED gaismekļu sistēmas
Kreatīvs, viegli transformējams un pielāgojams, nemanāms un maksimāli efektīvs – tādas iespējas ir iekštelpu magnētiskām kopņu sistēmām un LED gaismekļiem. “AIPLights” pārstāv uz šo brīdi jaunāko un modernāko gaismekļu sistēmu virzienu Latvijā. Magnētiskās un modulāras LED gaismekļu sistēmas viegli iekļaujas interjerā radot neatkārtojamu un nedaudz futūristisku dizainu un telpas apgaismojuma iespaidu. “AIPLights” ilgtermiņā radīs augstu estētisko baudījumu, praktiskumu, kā arī izveidos izdevīgu un ekonomiski pamatotu projekta risinājumu.

SIA “AIPLights” dibināts 2011. gadā, pamatdarbības virziens – Profesionālu gaismekļu analogu piegāde projektiem, samazinot apgaismes projektu izmaksas. Projektu izgaismošana “Dialux” programmā, spektrometriskie apgaismes mērījumi objektu nodošanai.

Vairāk:
www.aiplights.com
shop.aiplights.com
www.facebook.com/aiplights.Imants
www.facebook.com/aiplights
www.youtube.com808023791_9547.jpg
1239096282_9547.jpeg
466832502_9547.jpg
451575866_9547.jpg
910562685_9547.jpg
544029359_9547.jpg
765295003_9547.jpg
1744044810_9547.jpg