“Studija-Amatciems” prezentēs unikālas dizaina mēbeles un priekšmetus

Interjera dizaina salons “Studija-Amatciems” izstādē “Design Isle 2019” prezentēs Latvijā izgatavotas virtuves mēbeles pēc klientu individuāla pasūtījuma uzņēmumā “Amatciems FF”, kā arī 2019.gada rudens sezonas aktuālākos dizaina priekšmetus no dāņu ražotāja “Hubsch, dizaina mēbeles no plaši atzītā itāļa brenda “PIANCA” un durvju rokturus no “Colombo Design”. Turklāt izstādes laikā tiks piedāvātas īpašas atlaides dizaina priekšmetiem un mēbelēm.

“Studija-Amatciems” tic, ka ar kvalitatīvu un unikālu dizainu var padarīt ikdienas dzīvi labāku un interesantāku, tāpēc piedāvās dizaina mēbeles un priekšmetus no ražotājiem, kuri pievērš lielu uzmanību pat vismazākajām detaļām, radot augstas kvalitātes produktus. Viens no šādiem ražotājiem, kuru šogad prezentēs studija, ir dāņu uzņēmums “Hubsch”, kurš izgatavo mīkstās mēbeles, apgaismojumu, tekstilpreces un dažādus aksesuārus mājas interjeram. Otrs ražotājs ir itāļu uzņēmums “PIANCA”, kurš specializējas nakts mēbeļu (gultu, naktsskapīšu un garderobes) un dienas mēbeļu (galdu, krēslu un dīvānu) ražošanā, kā arī būs vēl daudz citu dizaina priekšmetu no “Colombo Design”, “Broste Copenhagen” un citiem ražotājiem. Lai vairāk uzzinātu par šīm mēbelēm vai to ražotājiem, aicinām apmeklēt mūs izstādē stendā J8/I7 vai mūsu mājaslapu!

“Studija-Amatciems” piedāvā pilnu pakalpojumu spektru, sākot ar interjera dizaina projekta izstrādi līdz pilna, aprīkota mājokļa interjeram – mēbeles, aksesuāri, gaismas ķermeņi, apdares materiāli, santehnika un vēl daudz kas cits. Atrodamies Stabu ielā 119, Rīgā.

Vairāk:
www.studija-amatciems.lv
Facebook: www.facebook.com/studijaamatciems
Instagram: www.instagram.com/studija_amatciems
E-pasts: info@studija-amatciems.lv79403607_9485.jpg
2006894161_9485.jpg
2056535081_9485.jpg
1220264678_9485.jpg