Intar-sija iepazīstinās ar akmens virsmas materiāliem, krāsoto nažfinieru kolekcijām un nanotenoloģiju augstspiediena plastikātiem

SIA Intar-sija izstādes „Baltic Furniture 2018” apmeklētājus iepazīstinās ar jaunumu - Avonite mākslīgā akmens virsmas un materiāliem un fasādēm. Apskatāmas būs arī jaunākās krāsoto nažfinieru kolekcijas no Tabu, kā arī jauni toņi un iespējas no Fenix nanotenoloģiju augstspiediena plastikātiem (HPL).


Fenix nanotehnoloģiju plastikāts ir inovatīvs interjera dizaina produkts. Tas apvieno eleganti estētiskus interjera risinājumus ar mūsdienu tehnoloģiju radītām materiāla īpašībām – tas ir matēts, uz tā nepaliek pirkstu nospiedumi, tam ir augsta termonoturība, iespējams ērti labot nelielus skrāpējumus, kā arī tam ir pieskārienam patīkama virsma.

Avonite ir augstas kvalitātes mākslīgā akmens darba virsmas un fasādes, kas ir ne tikai vizuāli pievilcīgas un patīkamas pieskārienam, bet arī ļoti universālas un elegantas. Avonite virsmas piemērotas plašam pielietojumam, īpaši, ja nepieciešams augsts higiēnas līmenis un vienlaikus teicams vizuālais izskats, piemēram, veselības aprūpē, tirdzniecībā, bāros un restorānos, transportā, publiskās un dzīvojamās telpas.

Izvēloties Avonite virsmas, Jūs atverat durvis uz nebeidzamām iespējām, ļaujot kombinēt divas piedāvātās produktu līnijas Avonite® Acrylic Solid Surface un The Studio Collection®. Tabu jaunākās kolekcijas Graffiti un Groovy ieved nažfinieri jaunā laikmetā, apvienojot dabīgu koksni, krāsu un 3D tekstūru. 
Krāsotais un mākslīgais nažfinieris Tabu – tā ir mīlestība pret koku un krāsu. 

Plašais pieejamais krāsu un koka sugu klāsts spēj piepildīt gandrīz katra arhitekta un dizainera vēlmes. Iespējami arī risinājumi pēc individuālām vēlmēm, lai radītu unikālu un neatkārtojamu interjera dizainu.

SIA Intar-sija profesionāļu komanda vienmēr ir Jūsu rīcībā un vienmēr centīsies rast labāko risinājumu Jūsu problēmai. Uzņēmuma vērtība ir klients, kuram sniedzam individuālu pieeju, jo mūsu darbības pamatprincips ir augstas kvalitātes preces par pieejamu cenu. SIA Intar-sija priekšrocība ir minimāla birokrātija, maksimāli ātra un kvalitatīva klientu vēlmju un projektu realizācija.

Uzzini vairāk:
www.intarsija.lv
facebook.com/intarsija