Pirmo reizi Baltijā – pašspēlējošas klavieres “Steinway & Sons Spirio”

Izstādē “Baltic Furniture 2018” tiks izrādīts unikāls instruments no labākā klavieru ražotāja pasaulē – flīģelis “Steinway O-180 Crown Jewels Spirio”. Šāds notikums gan Latvijā, gan Baltijā solās būt pirmo reizi!

Klavieres “Steinway O-180 Crown Jewels Spirio” pieder pie “Crown Jewels” sērijas, kas atšķiras ar vērtīgo koku apdari un īstu dimantu uz klaviatūras vāka. Turklāt instruments ir aprīkots ar pašspēlējošu “Spirio” sistēmu, kuru izstrādāja paši “Steinway”.

“Spirio” prot atspēlēt skaņdarbus ar pirms tam nedzirdētu perfektu precizitāti – tieši tā, kā tās “Steinway” studijā ierakstīja pasaulslaveni pianisti. Skaņdarbu katalogs ir ļoti plašs un tiek visu laiku papildināts. Daudzām kompozīcijām ir arī video pavadījums, ko var palaist uz ekrāna ar HDMI vai “Bluetooth” konektivitāti.

Izpildītāju starpā ir tādi mākslinieki kā, piemēram, Ludoviko Einaudi un Olga Kerna, un skaņdarbu klāstā ir gan klasiskie darbi, gan džeza standarti, gan arī mūsdienīgas pop-dziesmas.

“Spirio” sistēma saglabā visas izpildītāju spēlēšanas nianses un īpašo piesitienu. Tajā pašā laikā “Spirio” netraucē arī pašam spēlēt instrumentu, un spēlēšanas pieredze ir tikpat izcila kā jebkurām “Steinway” klavierēm.

“A-T Trade Music” ir oficiālais “Steinway & Sons” izplatītājs Baltijas valstīs, kā arī lielākais mūzikas instrumentu un skatuves aprīkojuma salons Latvijā. Salons atrodas divos stāvos Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 118C.

Vairāk:
www.attrademusic.lv
www.facebook.com/attrademusic.lv
www.instagram.com/attrademusic
info@attrade.lv
+371 67310040