Jaunākās tehnoloģijas tekstila apdrukā – pie “Drukalabak.lv”!

“Drukalabak.lv” izstādē “Design Isle 2018” piedāvās jaunākās tehnoloģijas tekstila apdrukā ar “Epson” profesionālajām drukas iekārtām.

“Drukalabak.lv” piedāvā inovatīvus risinājumus ar “Epson” tehnoloģiju sniegtajām iespējām, dizaina tapešu druku un audumu apdruku gan ar tiešās drukas iekārtu, gan sublimāciju.

Izstādē “Design Isle 2018” īpaši tiks uzsvērtas jaunākās tehnoloģijas tekstila apdrukā. “Epson SureColor SC-F2100” paredzēts drukai uz dažādiem audumiem, gataviem krekliem – baltiem un krāsainiem, jakām, kā arī citiem audumiem un tekstila izstrādājumiem, ieskaitot kokvilnu. Izcila kvalitāte, ērta lietošana un ātra drukāšana ir iezīmes, kas raksturo “SC-F2100” tiešās drukas printeri. Papildus tam varēs apskatīt un darbībā redzēt sublimācijas printeri “Epson SureColor SC-F6200”.

Drukāšanai tiek izmantoti tikai “Epson”oriģinālie materiāli, kas nodrošina stabilitāti, kvalitāti un noturību. Tie palīdz sasniegt acij baudāmu rezultātu un to visu būs iespējams apskatīt un izmēģināt uz vietas izstādē.

“Drukalabak.lv” ir “Epson” profesionālo drukas iekārtu autorizētais pārstāvis Latvijā ar 10 gadu pieredzi un zināšanām drukas iekārtu tirdzniecībā un apkalpošanā.

Vairāk:
www.drukalabak.lv
info@drukalabak.lv
+371 20372025