“ISKU” piedāvā risinājumus atvērtā tipa birojiem un svin 90. dzimšanas dienu

Izstādē “Baltic Furniture 2018” uzņēmums “ISKU”, kas šogad svin savu 90. pastāvēšanas gadadienu, apmeklētājus priecēs gan ar jauno produkciju atvērtā tipa birojiem, gan īpašiem pārsteigumiem un pat svētku torti!

Šogad “ISKU” savā stendā prezentēs savu jauno produkciju atvērtā tipa birojiem, kuros būs redzamas dažādās sarunu un sapulču idejas daudz radošākās un drosmīgākās izpausmēs. Tāpat “ISKU” šogad atzīmē savu 90. pastāvēšanas gada dienu un izstādes apmeklētājiem sagādās ne vienu vien pārsteigumu – būs gan konkursi, gan īpaši cenu piedāvājumu un pat svētku torte stenda apmeklētājiem!

“ISKU” Latvijā veiksmīgi darbojas gan skolas mēbeļu sektorā, gan biroja mēbeļu sektorā. Tāpat kādu laiku pie “ISKU” iespējams iegādāties antimikrobu mēbeles, kas arvien lielāku popularitāti gūst gan Latvijā, gan visā pasaulē. Šogad uzņēmums ir ieviesis vairākus jaunumus atvērto biroju vides uzlabošanā, kas būs apskatāmi izstādes laikā. Būs iespējams apskatīt modulāros dīvānus, kurus var viegli pārveidot par noslēgtām sapulču vietām, tāpat apmeklētāji varēs izmēģināt “Framery” akustisko kabīni, kurā atrodoties ir iespēja iegūt pilnīgu privātumu. No šī gada rudens uzsākta ISKU šūpoļu jeb produktu ar nosaukumu “Hangaround” ražošana, kas apmeklētājus neatstās vienaldzīgus – šajās šūpolēs ir iespējams atpūsties vai organizēt atraktīvas darbinieku sapulces, radot birojos vēl pavisam nebijušu atmosfēru.

Uzņēmums “ISKU” kopš 1928. gada ir mēbeļu ražošanas līderis Somijā kvalitātes un industriālo inovāciju jomā. “ISKU” mērķis ir nodrošināt klientus ar augstas kvalitātes mēbelēm, nodrošinot atbildīgu ražošanu. Uzņēmuma ražotne Lahti, Somijā ir viena no vismodernākajām ražotnēm mēbeļu industrijā Eiropā. Ražotne ne tikai ražo standarta risinājumus, bet spēj saražot individuālus risinājumus pēc klientu vēlmēm.

Vairāk:
www.isku.lv
www.isku.com 
www.facebook.com/Isku.lv/
www.facebook.com/iskuinteriorofficial/