Mūsdienīgi finanšu pakalpojumi – pie “ERST Finance”!

Izstādes “Baltic Furniture 2018” apmeklētājiem uzņēmums “ERST Finance” piedāvās mūsdienīgus finanšu pakalpojumus darījumu finansēšanai un apgrozāmo līdzekļu piesaistei, īpašu uzmanību pievēršot ražošanas un tirdzniecības uzņēmumiem.

Brīvi pieejamais finansējums ļauj klientiem daudz operatīvāk reaģēt uz tirgus iespējām un saņemt izdevīgākus nosacījumus no to sadarbības partneriem. Pateicoties elastīgiem un izdevīgiem nosacījumiem, “ERST Finance” sniedz efektīvu alternatīvu ierastajiem uzņēmumu kreditēšanas risinājumiem.

Noslēdzot finansēšanas līgumu, tiek piešķirts kredītlimits operatīvo darbību finansēšanai. Atbilstoši klienta vajadzībām jebkurā brīdī var izmantot šo limitu darījumu finansēšanai, maksājot tikai par izmantotā kredīta apjomu. Aizdevums bez ķīlas, galvojumiem un sarežģītas procedūras, nodrošinot vienkāršu, bet precīzu risinājumu konkrētā uzņēmuma finansēšanai.

Specializējoties tieši uz īstermiņa aizdevumu, “ERST Finance” piedāvā vairākus pakalpojumus biznesa finansēšanai:

• Faktorings ļauj uzlabot apgrozāmo līdzekļu pieejamību, saņemot aizdevumu pret nākotnes darījumiem;
• Faktorings iepirkumiem ir inovatīvs finanšu instruments, kas ļauj apmaksāt ienākošos rēķinus, tā norēķinoties ar piegādātājiem jau šodien;
• Kredīts biznesam jeb krājumu finansēšana ļauj piesaistīt naudas līdzekļus operatīvo izdevumu segšanai, kā segumu izmantojot noliktavās esošo krājumu vērtību;
• Garantijas nodrošinājums ļauj uzlabot pozīcijas sadarbības partneru priekšā, nodrošinot papildus segumu nākotnes saistībām;
• Izejvielu finansēšana ir speciāls pakalpojums ražojošiem uzņēmumiem, kas ļauj nodrošināt ārēju finansējumu izejvielu iepirkumiem, tā ļaujot atlikt maksājumus līdz produkcijas realizācijai.

Izmantojot jauno finanšu pakalpojumu sniegtās iespējas, var uzzināt, kā “ERST Finance” var palīdzēt klienta uzņēmuma īstermiņa kreditēšanai. Aizpildot pieteikuma anketu mājaslapā, uzņēmuma speciālisti sagatavos bezmaksas piedāvājumu 2–3 dienu laikā.

“ERST Finance” ir Latvijas izcelsmes uzņēmums ar pārstāvniecībām Baltijas valstīs un Polijā. Kopš 2016. gada tas piešķīris vairāk nekā 27 miljonus finansējuma visdažādāko nozaru klientiem, realizējot arī projektus vairāku miljonu apmērā.

Vairāk:
www.facebook.com/erstfinance
www.erstfinance.lv
Tālrunis: +37160002890
Epasts: info@erstfinance.lv