Debija Baltijas valstu tirgū no “R+R Concept” – “Swopper High” biroja krēsli

Pirmo reizi tieši izstādē “Baltic Furniture 2018” uzņēmums “R+R Concept” prezentēs jaunumu – biroja krēslus “Swopper High”, kas ienāks Baltijas valstu tirgū. Tāpat izstādes apmeklētāji varēs izbaudīt un izmēģināt jauno “Basic 4” darba galda līniju, ko ražo viens no lielākajiem un vecākajiem vācu biroja mēbeļu ražotājiem “König+ Neurath” un ko Baltijas valstīs pārstāv “R+R Concept”.

Vācijā izgudrotie un ražotie krēsli ir neparasti ar to, ka tiem piemīt 3 dimensiju kustības īpašība – kustēties 3 virzienos. Šis ir arī vēl viena Vācijas ražotāja – firmas “Aeris” – patentēts izgudrojums, kas imitē cilvēka dabisko kustību un tādejādi mazina nekustīgo sēdēšanas veidu vai palīdz izvairīties no muguras daļas sāpēm. “R+R Concept” piedāvā veselīgus sēdēšanas risinājumus ne tikai pusaudžiem un pieaugušajiem, bet, kas vēl svarīgāk, mazajiem sēdētājiem, ar dabisko vajadzību pēc kustības visas dienas garumā.

Uzņēmums “R+R Concept” piedāvā ergonomisku krēslu risinājumus cilvēkiem, kas pavada garas stundas, sēžot darba vietā vai mājās. Papildus neatkārtojamiem vācu dizaina, izgudrojuma un ražojuma biroja krēsliem un galdiem, kā arī konferenču risinājumiem, pievienotā vērtība, ko sniedz “R+R Concept” personāls, ir profesionāla konsultācija par tieši jums pareizu sēdēšanas risinājumu vai alternatīvām, lai izvairītos, mazinātu vai pasargātu sevi no muguras, spranda vai sēdvietas sāpēm ilgtermiņā ne tikai pusaudžiem, pieaugušajiem, bet arī bērniem.

“R+R Concept” piedāvā ergonomisku biroja mēbeļu risinājumus. Uzņēmums specializējas krēslu un augumam pielāgojamu darba galdu risinājumos cilvēkiem, kas pavada garas stundas sēžot.

Vairāk:
www.rrconcept.lv
www.swopper.lv