“Ette Tete” jaunākais produkts – ērti transformējamais Pikleres trijstūris bērnu attīstībai

Izstādes “Design Isle 2018” apmeklētāji varēs iepazīties ar zīmola “Ette Tete” jaunumu – Pikleres trijstūri “Mopitri”, ko var transformēt dažādās formās. Turklāt izstādes stendā veiktajiem pasūtījumiem tiks piemērota 15 % atlaide.


Kāpelēt ir bērna dabiskās attīstības nepieciešamība, un Pikleres trijstūris to nodrošina. Modificējamais Pikleres trijstūris “Mopitri” sniedz bērniem kustību brīvību kāpt un rāpties! Pārveidojiet tā formu katru dienu, lai nepaliek garlaicīgi!

“Ette Tete” stendā varēs iepazīties ar bērniem paredzētām mēbelēm: kāpslīti-galdiņu, barošanas krēsliņu un, protams, jaunumu – modificējamo Pikleres trijstūri. Kāpslītis-galdiņš “Step’n’Sit” sniedz iespēju bērnam sasniegt virtuves virsmu un izlietni drošā veidā, kā arī to ir ērti un ātri pārveidot par nelielu galdiņu. Barošanas krēsliņš “Rīta zvaigzne” nodrošina bērna ērtu sēdēšanu pie ēdamgalda kopīgai maltīšu baudīšanai. Modificējamais Pikleres trijstūris “Mopitri” radīts bērna kustību brīvībai, lai nodrošinātu bērnu vēlmi kāpelēt.

Ģimenes uzņēmums nodarbojas ar zīmola “Ette Tete” bērniem paredzēto mēbeļu ražošanu. Zīmola pirmsākumi meklējami uzņēmuma īpašnieku atvasēs – līdz ar ģimenes pieaugumu radās nepieciešamība pēc bērnu mēbelēm, kas atvieglotu ikdienu un rūpes par atvasēm, būtu drošas, ērtas lietošanā un priecētu arī acis.
 
Uzņēmuma misija ir atvieglot jauno vecāku rūpes par savām atvasēm, radot daudzfunkcionālas, lietošanā ērtas, drošas un vizuāli skaistas bērnu mēbeles. Uzņēmuma vīzija – katram bērnam sava “ette”!

Vairāk:
ettetete.com/kontakti/
www.facebook.com/ettetete.for.kids/
www.instagram.com/ettetete/
info@ettetete.com