SIA “Troja” stendā – 3D sienas paneļi, tāfeles siena, jauna mēbeļu kolekcija un citi inovatīvi produkti biroja telpām

Izstādē prezentēsim gan jaunus un iepriekš neredzētus produktus, gan tādus, kurus mūsu klienti novērtē jau vairāku gadu garumā. Augstumā regulējamie galdi, 3D un perforētie paneļi sienu un griestu risinājumiem, magnētiskā saplākšņa tāfele, kā arī mūsu jaunākā biroja mēbeļu kolekcija – tas viss tiks prezentēts pirmo reizi!

Mēbeles izstādes laikā būs iespējams iegādāties ar 50% atlaidi!


Daudzu gadu pieredze bērza saplākšņa biroja mēbeļu izgatavošanā ir ļāvusi pilnveidot produktu kvalitāti, piedāvāt klientam elastīgus un daudzveidīgus risinājumus. Piedāvājam komplektēt biroja mēbeles no gatavajām kolekcijām vai pilnībā tās pielāgot jūsu vajadzībām. Profesionāla komanda piedāvā izstrādāt mēbeļu izvietojumu telpās, projekta vizualizācijas un komunikācijas shēmas. Bērza saplākšņa mēbeles kalpos daudzu gadu garumā, saglabājot nemainīgu kvalitāti un lielisku izskatu. Mēbeļu izgatavošanas laiks ir aptuveni 2 nedēļas.

SIA “Troja” ir A/S “Latvijas Finieris” koncerna uzņēmums - viens no vadošajiem saplākšņa apstrādātājiem Eiropā. Uzņēmuma pamatdarbība ir saplākšņa pārstrāde augstākas vērtības produktos, tai skaitā biroja mēbeles, ceļa zīmes, šūpuļzirdziņus, akustiskos paneļus, skrituļošanas rampas u.c.

Vairāk:
www.birojamebeles.com

Seko mums!
www.facebook.com/BirojaMebeles/
twitter.com/BirojaMebeles