“RR concept” piedāvā ergonomiskus biroja mēbeļu risinājumus!

Mēs specializējamies krēslu un augumam pielāgojamu darba galdu risinājumos cilvēkiem, kas pavada garas stundas sēžot darba vietā vai mājās.

“RR concept” jaunums ir “SWOPPER LIVING”, kas Baltijas valstu tirgū debiju piedzīvos izstādē “Baltic Furniture 2017”. Turklāt, mūsu klientam būs tā priekšrocība izbaudīt un izmēģināt jauno “LIFE.S” darba galdu līniju, ko ražo viens no liekākajiem un vecākajiem vācu biroja mēbeļu ražotājiem “KÖNIG AND NEURATH”, ko Baltijas valstīs pārstāv “RR concept”.

Vācijā izgudroti un ražoti krēsli ir neparasti ar to, ka tiem piemīt 3 dimensiju kustības īpašības – kustēties 3 virzienos, kustēties ar Jums, Jums līdzi! Šis ir arī vēl viena Vācijas ražotāja “AERIS” patentēts izgudrojums, kas imitē cilvēka dabisko kustību. Tādejādi tas maina nekustīgo sēdēšanas veidu un palīdz izvairīties no muguras daļas sāpēm. “RR concept” piedāvā veselīgu sēdēšanas risinājumu ne tikai pusaudžiem un pieaugušajiem, bet, kas vēl svarīgāk – arī mazajiem sēdētājiem ar dabisko vajadzību pēc kustības visas dienas garumā.

“RR Concept” uzņēmums piedāvā ergonomisku krēslu risinājumus. Papildus neatkārtojamiem vācu dizaina, izgudrojuma un ražojuma biroja krēsliem un galdiem, kā arī konferenču risinājumiem, pievienotā vērtība, ko sniedz “RR Concept” personāls ir profesionālas konsultācijas par tieši Jums pareizu sēdešanas risinājumu vai alternatīvām, lai izvairītos, mazinātu un pasargātu sevi no muguras, spranda vai sēdvietas sāpēm ilgtermiņā ne tikai pusaudžiem, pieaugušajiem, bet arī bērniem.

Vairāk:

www.rrconcept.lv
www.swopper.lv