“Pusku pusku” prezentēs augstas kvalitātes sēžammaisus bērniem un pieaugušajiem!

Lielākais sēžammaisu ražotājs Baltijas valstīs "Pusku pusku" izstādē "Baltic Furniture 2017" prezentēs augstas kvalitātes sēžammaisus bērniem un pieaugušajiem!

Īpašais piedāvājums jauniem klientiem:

- 20% atlaides kupons, kas derīgs līdz 30.11.2017.
Izstādes laikā – speciālistu konsultācijas.

Kopš uzņēmuma izveidošanas, "Pusku pusku" darbojas tikai vienā jomā, tādējādi kļūstot par sēžammaisu ekspertu. "Pusku pusku" piedāvā vairāk nekā 1500 dažādu sēžammaisu mūsdienīgiem cilvēkiem, kuriem ir svarīga dizaina kvalitāte un unikalitāte. Uzņēmums piedāvā plašu krāsu gammu, audumu un modeļu klāstu, kas apmierinās pat visizvēlīgāko klientu.

"Pusku pusku" ražo arī reklāmas sēžammaisus, kas palielina uzņēmumu atpazīstamību. Esam sadarbojušies ar tādiem plaši pazīstamiem zīmoliem kā “Coca-Cola”, “Red Bull”, “Carlsberg”, “Delfi”, “Somersby”, “Palmolive”, “Perrier” un “Chupa Chups”.

“Pusku pusku "ir lielākais sēžammaisu ražotājs Baltijas valstīs un gūst atpazīstamību arī visā pasaulē! Mēs lepojamies, ka mūsu produkcijai ir noiets Latvijā, Igaunijā, Vācijā, Somijā un Zviedrijā – vairāk nekā 50% no saražotās produkcijas mēs eksportējam uz ārvalstīm. Mēs cenšamies nodrošināt labu klientu servisu un garantēt augstu produkcijas kvalitāti, jo mums patīk tas, ko mēs darām! Mēs pastāvīgi ģenerējam jaunas idejas un meklējam jaunas iespējas, tāpēc esam atvērti arī jūsu idejām un ierosinājumiem. Jauni un radoši – tādi mēs esam. Tiekamies izstādē!

Vairāk:
www.puskupusku.lv

Seko mums!
www.facebook.com/puskupuskuLV/