Nepārspējama pieredze birojā – “Active Sitting” iepazīstina ar “Humanscale”!

Pirmo reizi Latvijā!
Lietuvas uzņēmums “Active Sitting” specializējas aktīvas biroja vides radīšanā. Mums kā vadošajam ergonomisku produktu dizainerim un ražotājam, kas tiecas uzlabot veselību un darba komfortu, ir prieks ieviest “Humanscale” Latvijā. “Humanscale” godalgotie biroja risinājumi, tostarp pašregulējošie krēsli, sēdgaldi un stāvgaldi, monitoru kronšteini un gaismekļi, veicina kustības un pārvērš standarta sēdošo darbu aktīvākā strādāšanā. “Humanscale” produkti ir vienkārši un saprotami lietojami, neatkārtojami funkcionāli un izturīgi.

Esiet aktīvs arī darba vietā
Kā biroja ergonomikas aizsācējs un līderis “Humanscale” izstrādā produktus, kas ļauj darba vietām pielāgoties lietotājiem, nevis otrādi. Dibināts 1983. gadā ASV ar nolūku radīt efektīvus piederumus veselīgākai un aktīvākai strādāšanai, šodien “Humanscale” ir pasaules līderis ergonomikas jomā un ir izslavēts ar intuitīviem produktiem, kuru nolūks ir uzlabot biroja darbinieku komfortu un veselību.

Loterija dizaineriem
Piektdien, 6. oktobrī, no plkst. 13.00 līdz 15.00 dizaineri un arhitekti tiek laipni aicināti apmeklēt “Active Sitting” stendu C12. Mēs rīkosim draudzīgu diskusiju un iepazīstināsim ar “Humanscale” produktiem, piedāvājot izdales materiālus, vīnu un uzkodas, kā arī loteriju dizaineriem plkst. 15.00. Atstājiet savu vizītkarti un piedalieties! Balvā leģendārais “Humanscale” monitora kronšteins M2.

Vēlam aizraujošu “Humanscale” iepazīšanu!

Active Sitting Ltd.

Paplaujos g. 3a, LT-11342 Viļņa, Lietuva
Tālr.: +370 5 2504800
E-pasts: info@activesitting.eu
activesitting.eu