“Fascino” piedāvā mēbeļu izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma

Lielākā daļa Latvijas ražotāja “Fascino” mēbeļu ir izgatavotas pēc individuāla dizaina un izmēriem, saskaņojot ar pasūtītāju vissīkākās nianses. Piedāvājumā ir viesistabas un guļamistabas mēbeles, kā arī mēbeles sabiedriskām telpām.

Ja arī jūs vēlaties pasūtīt unikālas mēbeles, kas izgatavotas tieši jums, tad izstādē “Baltic Furniture 2017” uzmeklējiet “Fascino” stendu, kur varēsiet uzzināt visu par piedāvājumu un, iespējams, jau veikt pasūtījumu!

Mums ir svarīga kvalitāte nevis kvantitāte, tāpēc mēbeļu izgatavošanas procesā izmantojam kvalitatīvus materiālus – bērza saplāksni, koku, kvalitatīvu furnitūru, mēbeļu audumus un dabīgo ādu. Lielu uzmanību pievēršam arī šo materiālu apstrādei, lai gala produkts atbilstu visaugstākajiem standartiem.

Materiālu, formu, izmēru un krāsu dažādība dod unikālu iespēju izvēlēties mēbeļu komplektu, kas atbilst tieši pasūtītāja gaumei, prasībām un iespējām.

“Fascino” ir 2001. gadā dibināta mēbeļu fabrika, kurā ražojam gan standarta produkciju, gan arī mēbeles pēc individuāla pasūtījuma – mājām, restorāniem, klubiem, viesnīcām, birojiem, sabiedriskajām telpām u.c.

Vairāk:

www.fascino.lv

Seko mums!
www.facebook.com/www.fascino.lv/
www.instagram.com/fascinofurniture/