Veikals „Berry” piedāvās jaunākos dīvānus, gultas, ēdamistabas un dzīvojamās istabas mēbeles!

Izstādes „Baltic Furniture 2017” laikā mēbeļu un interjera veikals „Berry” piedāvās īpašas cenas lielākajai daļai mēbeļu un interjera priekšmetu. Visu izstādes laiku apmeklētājiem būs iespējams saņemt profesionāļu konsultācijas.

Veikals „Berry” piedāvā mēbeles un interjera priekšmetus visu veidu dzīvojamām telpām
— viesistabai, guļamistabai, vannas istabai, ēdamistabai, birojam, gaitenim, kā arī dārzam. Preču klāstā būs tādas preces, kas pieejamas tikai veikalā „Berry”, tostarp SleepIdea matrači, kas ir īpaši „Berry” izgatavota līnija guļamistabai. Pieejamām precēm būs atšķirīga cenu amplitūda, sākot no zemāku cenu mēbelēm līdz augstākās klases dizaina mēbelēm.

„Berry” veikals Rīgā ir lielākais mēbeļu un interjera salons Baltijā (10 000 m2 veikals piecos stāvos). „Berry” piedāvā plašu interjera preču klāstu no Lietuvas, Eiropas un Āzijas, sākot no zemāku cenu mēbelēm līdz ekskluzīvām mēbelēm un interjera precēm. Mēs regulāri apmeklējam starptautiskas mēbeļu un interjera dizaina izstādes un izvēlamies tikai labākās mēbeles un interjera priekšmetus. Mēs arī sekojam līdzi jaunākajām interjera dizaina tendencēm, lai sniegtu mūsu klientiem vislabākās un plašākās izvēles iespējas, kas mums ir ļoti svarīgi.

SIA „KBP”, mēbeļu un interjera priekšmetu veikals “BERRY”
Brīvības gatve 201, Rīga, LV-1039
Tālrunis: +371 67 630 330
E-pasts: info@berrymebeles.lv
www.berrymebeles.lv

Sekojiet mums!

www.facebook.com/berrymebeles/