“ViKrEm” pārsteigs ar ekskluzīvām kolekcijām un īpašām atlaidēm


“ViKrEm” izstādē “Bērnu pasaule” piedalīsies nu jau 4.gadu, augot lielākiem, ar katru gadu, arī stenda izmēri aug, spējot paplašināt sortimentu un pielāgoties dažādajām jauno vecāku, vecvecāku vēlmēm. Šogad īpaši pārsteigsim arī ar stenda noformējumu, par kuru rūpēsies ģimenes uzņēmums “Bērnu izaugsmei” ar skaistu gultiņu-mājiņu, skaistiem plauktiem mājiņu formā un stilizētu leti, kura būs arī mājiņas formā, bet ikdienā pildīs pārtinamā galdiņa funkciju. Šogad piedāvāsim atsevišķām preču grupām atlaides līdz pat 50%, kā arī prezentēsim jaunākās modes tendences mūsu kolekcijās un sadarbības partneru jaunumos.

“ViKrEm” piedāvās plašu pirmo cepurīšu, cimdiņu, kokvilnas zābaciņu klāstu pašiem mazākajiem ar atlaidēm līdz pat 40%. Būs pieejams arī plašs apģērbu klāsts sākot ar bodijkrekliņiem, līdz pat pavasarīgiem kombinzoniņiem, arī ar atlaidēm - līdz 30%. Prezentēsim jaunās svārciņu kolekcijas un latviskos komplektiņus. Atsevišķām latviskajām kolekcijām arī atlaides līdz 25%. Klātienē varēsiet apskatīt arī Gudro sedziņu jaunos dizainus, izvēlēties sev tīkamākos daudzfunkcionālos pakaviņus, skaistās ligzdiņas. Būs arī dāvaniņas lieliem pirkumiem.

Klātienē sniegsim bezmaksas konsultācijas, kas īsti nepieciešams pirmajam pūriņam, dosim arī dāvanā sarakstiņus - ieteikuma vēstulītes, kas noder un kas būtu lieks, sarūpējot pūriņu.
ViKrEm ir ģimenes uzņēmums, kura nosaukums radies apvienojot visus ģimenes bērnu vārdu pirmos burtus – Virdžīnija, Kristers, Kristiāna un Emīlija!

Uzņēmums radīts, lai radītu daudz mīļāku, skaistāku un citādāku vidi jaunajiem vecākiem, vecvecākiem, kur sarūpēt īpaši pārdomātu, kvalitatīvu un skaistu pūriņu mazulītim. Gadu gaitā esam izveidojuši savas apģērbu līnijas, aksesuāru līnijas mazuļiem, kuras piedāvājam arī citiem sadarbības partneriem Latvijas veikalos.

Vairāk:
www.vikrem.lv
www.facebook.com/ViKrEmlv