Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Magnētu konstruktors «MagMaster» piedāvās bezmaksas konstruēšanas stundas bērniem, šovus ar trikiem un jauno produktu prezentāciju!


Izstādes viesiem būs iespēja iepazīties ar «MagMaster» piedāvāto komplektu klāstu un izmēģināt magnētu konstruktoru darbībā. Eksperti ieteiks tieši Jūsu bērnam piemērotāko magnētu konstruktoru, kuru varēsiet iegādāties ar atlaidi.

Magnētiskie konstruktori pilnā apjomā var palīdzēt atklāt jūsu bērna dizainera talantu. Konstrukciju variantu skaits ir bezgalīgs. Mājas, augi, dzīvnieki, ģeometriskas figūras un abstraktas formas – to visu var viegli izveidot no magnētiskā konstruktora detaļām. Spilgtas liela izmēra detaļas un unikālais detaļu savienojums magnētisko spēku iedarbībā patīk gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Izstādes laikā iepērkoties «MagMaster» stendā virs 70 eiro, dāvanā saņemsiet klienta karti, kura turpmāk nodrošinās 7 % atlaidi visām precēm mūsu firmas veikalā. Apmeklētājiem būs iespēja vērot magnētu konstruktora «MagMaster» ekspertu šovus ar trikiem un jauno produktu prezentāciju.

Jaunākie izstādes apmeklētāji aicināti piedalīties bezmaksas konstruēšanas stundās!

Nodarbības ar «MagMaster» bērnos veicina:
• Maņu uztveres attīstību, jo tiek lietotas dažādu formu un dažādu krāsu detaļas;
• Augstāko garīgo funkciju attīstību un uzlabošanu (atmiņa, uzmanība, domāšana; tiek uzsvērta tādu domāšanas procesu attīstība kā analīze, sintēze, klasifikācija, apkopošana);
• Roku pirkstu treniņu, kas ir ļoti svarīgi smalkās motorikas attīstībai un nākotnē palīdzēs sagatavot roku rakstīšanai;
• Bērnu kolektīva vienotību un simpātiju vienam pret otru veidošanos, jo bērni mācās kopīgi risināt uzdevumus, izskaidrot viens otram konkrētā konstruktīvā risinājuma nozīmīgumu.
• Runas attīstību, kas ir ļoti cieši saistīta ar konstruktīvo darbību (tā kā vispirms ar bērnu tiek apspriests, ko viņš vēlas veidot, no kādām detaļām, kāpēc, cik daudz, veidojamā darbiņa lielumu, krāsu, utt., kas nākotnē bērnam palīdz pašam noteikt galīgo darba rezultātu).

Liels konstruktora pluss ir trokšņu neesamiība, bateriju neesamiība un neaizvietojams ieguvums ir "pretstresa darbība". «MagMaster» – tā ir lieliska alternatīva elektroniskajām ierīcēm.

Gaidīsim Jūs ciemos mūsu «MagMaster» stendā izstādē „Bērnu pasaule 2017”! Uz tikšanos!


Vairāk: www.magmaster.lv

Sekojiet mums sociālajos tīklos!
Facebook www.facebook.com/magnetukonstruktors
Instagram www.instagram.com/magmaster.lv

ATBALSTA:

INFORMĒ: