Jau piektdien durvis vērs 15 gadu jubilejas izstāde „Baltic Beauty 2019”!


8. novembrī Ķīpsalā svinīgā ceremonijā atklās Baltijas apvienoto skaistumkopšanas projektu “Baltic Beauty 2019”, kurā varēs iepazīties ar plašu skaistumkopšanas produktu un pakalpojumu klāstu, vērot aizraujošus šovus un meistaru sniegumu konkursos, smelties zināšanas un prasmes konferencēs un meistarklasēs. Starp citu, šogad izstāde svin 15 gadu jubileju!

Atklāšanas ceremonija notiks 8. novembrī plkst. 12.00 hallē Nr. 2, un tajā piedalīsies:

Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
Kristīne Čerņavska, izstādes “Baltic Beauty” sadaļas “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” vadītāja;
Irina Jevsejeva, izstādes “Baltic Beauty” sadaļas “Matu skaistuma pasaule” vadītāja.

Turi roku uz pulsa – aktuālo skaistumkopšanā uzzini “Baltic Beauty 2019”!
No 8. līdz 10. novembrim Ķīpsalā notiks Baltijas vērienīgākie skaistuma industrijas svētki – izstāde “Baltic Beauty 2019”, kur pašu aktuālāko – kosmētikas produktus, tehnoloģijas, procedūras un darba metodes – skaistumkopšanā prezentēs vairāk nekā 360 uzņēmumi no 20 pasaules valstīm.

Šogad izstādē notiks 7 vērtīgas konferences, 30 meistarklases, 25 semināri un 49 profesionālie konkursi. Plašo progammu papildinās jauns konkurss ““Artdeco” Glam Make-up”. Interesenti varēs baudīt divus lieliskus friziermākslas šovus – “Schwarzkopf” meistarklasi par rītdienas matu krāsām “Essential Look” un “Ollin Professional” frizūru šovu “Mākslas darbs”, kas ieraus neatkārtojamā krāsu un sižetu pasaulē. Vairāk par izstādi: www.bt1.lv/bb

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un “Skaistums matu kosmētika” sadarbībā ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju – CIDESCO sekciju Latvijā, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju, OMC Latvijas komiteju, Latvijas Stilistu asociāciju, Nagu skaistumkopšanas amatu apvienību, Latvijas Spa & Wellness federāciju un Latvijas Ārstu biedrību, Baltijas Imidža speciālistu asociāciju, Starptautisko Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociāciju, SIA “Pigmalions”, “Aroma Life Institute”.

Sekojiet aktualitātēm arī sociālajos tīklos:
www.facebook.com/Izstāde-Baltic-Beauty
www.instagram.com/exhibitionbalticbeauty

Izstādes darbalaiks:
8.–9. novembris 11.00–20.00
10. novembris 11.00–19.00

Ieejas biļete – 6 €
Pensionāriem, skolēniem, invalīdiem – 4 €
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Biļetes var iegādāties arī internetā: www.bt1.lv/bb/buytickets.php1143913410_9704.jpg