Essential Looks: “Schwarzkopf Professional” kolekcija “Radām rītdienas krāsas šodien”


Šajā sezonā viss ir par un ap krāsām! Krāsas atver skaistas iedvesmas pasauli – iespēju fantazēt, kontrastēt, radīt un pārveidot.
Tā kā daudzveidība un autentiskums joprojām ir visā pasaulē aktuālākie temati, “Schwarzkopf Professional” kolekcija “Essential Looks 2/2019” rada perfektu līdzsvaru starp jaunākajām tendencēm, kas patiks gan augstās modes cienītājiem, gan tiem, kas mīl vienkāršu, ikdienišķu izskatu.


Starptautiskais “Schwarzkopf Professional” radošais direktors Saimons Elliss apraksta rudens/ziemas kolekciju: “Tā ir ārkārtīgi daudzveidīga jaunā pasaules izpausmes kārtība, kur ikvienam ir iespēja brīvi būt tādam, kāds viņš vēlas būt, un pilnībā izmantot savas individuālās tiesības uz radošo ekspresionismu. Lai gan apkārt ir jūtamas pārmaiņas, mēs redzam arī pieprasījumu pēc visa autentiskā. Kādas ir mūsu rītdienas krāsas? Tās ir par pretrunām.”
Kolekcija “Radām rītdienas krāsas šodien” ir iedvesmojusies no galējībām (un visa tā, kas atrodas starp tām), radot astoņus pavisam jaunus tēlus un paņēmienus, kā tos atveidot - tos ir interpretējuši vieni no pasaulē oriģinālākajiem matu māksliniekiem. Šī ir kolekcija, kas paredzēta modes hameleoniem visā pasaulē…
Paliekot uzticīga formātam, šī Essential Looks kolekcija saglabā izteiktu saikni ar modes pasauli, katrai tendencei radot modes skašu iedvesmotu tēlu, kā arī speciāli friziersaloniem sagatavotas interpretācijas, kas ir lieliski piemērotas gan klientiem, kas seko jaunākajām modes tendencēm, gan ikdienas pārvērtībām.

Pirmā tendence – Color Clash (krāsu kontrasts)
Pieaugusi pašpārliecinātība un šarmants gars, krāsu kontrasts jeb Color Clash ietver pilnu krāsu gammu modernas izsmalcinātības pasakā… Modes gars mūs var aizvest jebkur, taču tas ir visizteiksmīgākais, ja ved uz ko grandiozu. Šajā stāstā toņi ir patiesi drosmīgi, kontrasti ir izsmalcināti, silueti ir spēcīgi, taču jūtams bagātīgu, plūstošu kustību gars un greznība.

Otrā tendence – Urbaganza

J
aunais autentiskums notver stilīgu urbānisma noskaņu. Urbaganza atsvaidzina klasiku ar gludu, spožu kiču...Stilīgs, pārliecināts, mierīgs; Urbaganza svin unikālu pašapziņu, urbānisma attieksmes atdzimšanu. Normas tiek sagrautas, klasiskās formas tiek bezbailīgi interpretētas no jauna, negaidītas kombinācijas uzņemas vadību. Vienkārša forma tiek stilizēta, un tīrs siluets atdzimst luksusā un ādā. Līnijas ir asas un pāri visam valda spīdums!

Trešā tendence – Texture Tension (tekstūras spriedze)
Iepazīstinām ar #raincolor, ’’Schwarzkopf Professional’’ aizraujošo, jauno krāsu tehniku, kas matiem sniedz mirdzoša apjoma vai tekstūras ilūziju. Šī tendence ir par caurspīdīgumu, vienkāršību, nevainības spēku, smalkiem, dabīgiem materiāliem, pasteļtoņiem un trauslām baltā nokrāsām… Dažreiz mazāk ir vairāk, ja runa ir par to, kas dzirdams zem trokšņa. Šis ir stāsts par strukturētu vienkāršību, godīgumu un mūžīgo aktualitāti; trauslie, baltie toņi saplūst ar caurspīdīgiem paneļiem, un pelnu pelēki mati izskatās pārdabiski, maģiski izraibināti ar teksturētiem gaišajiem toņiem.

Izveidojiet savu #raincolor tēlu:
Šīs tehnikas tiek piedāvātas starptautiskajai frizieru kopienai ģeniālā, ērti lietojamā krāsu trafareta rīkā. Ātri izveidojiet unikālu un individuālu rezultātu, pateicoties ar lāzeru sagrieztai folijai, kas matu krāsotājiem ļaus vienā mirklī sasniegt pašu radītu, skaistu #raincolor efektu.

Aicinām uz “Essential Looks 02/2019” jaunāko tendenču meistarklasi 8. novembrī no plks.12.00–16.00 izstādē “Baltic Beauty 2019”! Meistarklasi vadīs “Schwarzkopf Professional” treneru komanda:1364543791_9685.jpg