Sejas aktīvo vielu koncentrāts – ampulas no “DR.Grandel”


Iepakojumā ir trīs ampulas: “Instant Smoother”, “Contour Lift” un “Beauty Date”. Neliela ampula, bet tik iespaidīgs rezultāts!
“Instant Smoother” ampula paredzēta taukainai ādai, novērš kaitinošo spīdēšanu T zonā un samazina poras. Padara ādu maigu un mitrinātu . Ideāli piemērots zem dekoratīvās kosmētikas. Satur liposomas, sebumu regulētāju
“Contour Lift” ir vispēcīga liftinga ampula ar "push up" vaigu pacelšanas efektu. Sejas ovāla nostiprināšanai. Sastavā ir saldā sorgo ekstrakts, liftinga peptīdu komplekss.
“Beauty Date” ampula veicina muskuļu relaksāciju divos veidos: tūlītēja grumbu izlīdzināšana (kā botokss) un ilgtermiņa efekts. Šo ampulu var izmantot arī kā efekta ampulu īpašiem “skaistuma datumiem". Attīra poras un sniedz ādai vienmērīgu sejas toni. Satur ādas relaksējošos peptīdus, alpu margrietiņas ekstraktu.
Lietošana: uz attīrītas ādas uzliek serumu. Var lietot katru dienu vai pēc vajadzības, vai veidot kūri nedēļas vai trīs dienas. Āda kļūs satriecoši svaiga, tonizēta – gandrīz kā pēc sejas procedūras!1644456735_9652.jpg