“Ollin Professional” medus matiem “Perfect Hair Honey”


“OLLIN Professional Perfect Hair Honey” ir izsmalcināts produkts, kas veidots uz argāna un žožoba eļļas pamata. Atvieglotā formula ar Liquid Satin Blend kompleksu acumirklī piešķir matiem zīdainumu, maigumu un dimanta mirdzumu. Piesātina matus ar veselīgiem komponentiem un atvieglo to žāvēšanu, aizargājot no augstas temperatūras. Piemīt antistatiska iedarbība, veicina matu barošanu un atjaunošanos.
Papildu priekšrodības:
• Mati kļūst viegli kopjami un veidojami;
• Grezns aromāts.
Lietošana: Iemasējiet nelielu produkta daudzumu plaukstās un vienmērīgi ieklāt izmazgātos, mitros matos. Klāt no matu vidus līdz to galiņiem, neskalot.
Līnijas apraksts: ’’Perfect Hair’’ līnija veidota balstoties uz specializētiem produktiem, jo tie veido šo matu kopšanas līniju profesionālu, bet efektu – tādu, kādu sagaida klienti. Pateicoties daudzu gadu garumā veiktajiem pētījumiem, šajā līnijā atrasti risinājumi visiem matu tipiem. Īpaši atlasītu aktīvo sastāvdaļu kombinācija nodrošina tūlītēju atjaunojošu efektu. Galvenā līnijas ’’Perfect Hair’’ priekšrocība – lielisku rezultātu sasniegšana, izmantojot dabīgas sastāvdaļas un jaunākās tehnoloģijas.1312347883_9650.jpg