Ārā neskalojama intensīva maska matiem “20 For You spray”


Intensīva maska matiem “20 For You spray” (120 ml) atjauno bojātus matus, dziļi baro un atvieglo matu ķemmēšanu. Maska mitrina un kondicionē matus, tos nenoslogojot. Aizkavē matu galu šķelšanos, aizsargā no UV stariem un karstuma ietekmes. Padara matus mīkstus un zīdainus. Izlīdzina kutikulu un novērš matu pukošanos. Piešķir matiem apjomu un spīdumu. Paildzina frizūras noturību, saīsina matu žāvēšanas laiku un padara matus pakļāvīgus veidošanai ar loku šķērēm un matu pannu taisnojot. Rūpējas par matu krāsas noturību un novērš matu porainību. Produktam piemīt patīkams, relaksējošs aromāts un tas sniedz antistatisku efektu.
Lietošana: iesmidzināt tīros izmazgātos nosusinātos matos un veidot kā parasti. Var lietot arī pēc peldes vai nesankcionētas matu samitrināšanas vai sausos matos ikdienā. Visiem matu tipiem un vajadzībām.
Uzmanību! Sargāt no iekļūšanas acīs, ja produkts ir iekļuvis acīs, skalot lielā daudzumā tekoša ūdens uzreiz. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Profesionāls produkts. 

Zīmols: “Professional By Fama”. Ražots Itālijā. 
Izplatītājs: SIA "OMSA". Tālr.: 26337215, e-pasts: omsa@inbox.lv271154736_9612.jpg