“Lakme Cosmetics” prezentēs jaunu matu kosmētiku “Teknia”!


“Lakme Cosmetics” izstādes “Baltic Beauty 2019” apmeklētājus iepazīstinās ar jaunu matu kosmētiku “Teknia”, kas ir noturīga, organiska, vegāna un videi draudzīga.

Iedvesma pārliecinošam skaistumam
Profesionāļi un patērētāji apzinās un izvērtē izvēlētā zīmola produktu ietekmi uz savu veselību, sastāvdaļu, iepakojuma un biznesa modeli. Mēs kļūstam ļoti prasīgi, pieprasot pārredzamību, atbildību un autentiskumu no sevis izvēlētā zīmola. “Lakmē” atbild pievienojoties mūsdienīgam pieprasījumam, veicinot tādu produktu attīstību, kas piestāv apzinīgam skaistumam.
Šiem produktiem jābūt vienkāršiem lietošanā un jāpadara mūs skaistākus, tā ir mūsu pārliecība ceļā uz apzinātu skaistumu. Tai pat laikā mēs rūpējamies par savu veselību un apvienojamies par mūsu planētas labklājību, solidarizējoties par labvēlīgu kopēju nākotni.

“Teknia” ir izaicinājums. Jauns domāšanas veids matu kopšanā, kas rada patiesu skaistuma rituālu un pieredzi. Katrs produkts ir radīts un izstrādāts ar maksimāli noturīgu sastāvdaļu saderību. Produkti ir radīti, lai rūpētos un izdaiļotu matus, tajā pat laikā rūpējoties par mūsu planētas nākotni.

“Teknia” ir pieredzes apvienojums, inovācija un iedvesma: vislabākais skaistumkopšanas rituāls pabarotiem, veselīgiem un vienmēr skaistiem matiem.

www.lakme.lv
https://www.facebook.com/lakme.lv2123092245_9585.jpg