"Skienta" prezentēs "Purlés" un "Storyderm" profesionālās sejas kopšanas procedūras


"Purlés" profesionālās sejas kopšanas procedūru, pīlingu un mezopreparātu prezentācijas, ’’Purlés’’ mājas kopšanas komplektu izloze, ’’Storyderm’’ inovatīvo bioloģisko pīlingu un sejas procedūru demonstrācijas, dāvanas un īpašas cenas jaunajai ’’Purlés’’ līnijai ’’HydraOxy Intense’’ un ’’Storyderm’’ kosmētiskajiem līdzekļiem... tas viss jau no 8. līdz 10.novembrim "Skienta" ekspozīcijā no plkst. 11.30 līdz 16.30.izstādē "Baltic Beauty 2019" Ķīpsalā.

"Purlés" – mūžīgās franču  skaistuma esences. 
Izstādē notiks skaistumkopšanas procedūru demonstrācijas! 
  • Jaunās "HydraOxy Intense" mitrinošā un skābekli saturošā līnija.  
  • "Pure Rebalancing Ceremony" ir specializēta kopšana taukainai, kombinētai un akne skartai ādai jebkurā vecumā. Formulas būtība ir daudzdimensionāla aprūpe, pamatojoties uz salicilskābi, rauga ekstraktu un diždadzi.
  • "Redness Stop" – profesionālās produktu klāsts, kas atvieglo iekaisušo ādu, mitrinot, aizsargājot un  stiprinot asinsvadus, lieliski papildina kopšanas procedūras salonā un mājās.
  • "Purlés" pīlingi bez sāpēm. Ferulīnskābes, C vit Peel 91 % . Procedūru protokoli novecojušai ādai un ādai ar melasmu. 
  • "Purlés A peel" – pīlings periorbitālās zonas atjaunināšana bez ķirurģiskas iejaukšanās. Purlés pīlingu algoritmi un savienošana ar frakcionētu mezoterapiju.
  • "Storyderm"– jaunākie tehnoloģijas atklājumi bioloģisko pīlingu jomā. Izstādē ikviens apmeklētājs varēs ne tikai iepazīties ar "Storyderm" kosmētiskajiem līdzekļiem, bet arī izmēģināt profesionālās "Storyderm" bioloģisko un reģeneratīvo pīlingu līnijas dažādām ādas problēmām : Ultra Lift Powder Multi Peptide, Princess Peel, Time Machine Peel un O2 Jewelry Peel.   
"Storyderm" bioloģisko pīlingu pamatuzdevums ir ilgnoturīga ādas aizsardzība, atjaunošana un spēja savlaicīgi novērst ādas novecošanas problēmas. Efektu nodrošina aktīvās vielas, kas apvieno inovācijas un laika gaitā pārbaudītu dabīgo augu aktīvo vielu efektivitāti.

Kosmētikas līdzekļi "Storyderm" izstrādāti Dienvidkorejā. Ādas kopšanas līnijas izveidotas dažādām ādas vajadzībām un piemērotas visiem ādas tipiem. Aktīvo vielu koncentrācija iepriekš rūpīgi pārbaudīta un atbilst Eiropas Savienībā kosmētikas līdzekļu vienotām prasībām. 

SIA ''ND Amirands''
Brībības gatve 262-2, Rīga
http://skienta.lv/
+37122090841
skienta.edu@gmail.com
https://www.facebook.com/skienta.edu/
https://www.instagram.com/skienta/315722304_9493.jpg
2026221939_9493.jpg
387379424_9493.jpg