''7 Day Cosmetics" aicina iepazīt Latvijā ražotu dabīgu kosmētiku un unikālu sejas fitnesa sistēmu


"7 Day Cosmetics" – dabīga kosmētika, kas apvieno zinātni un dabu! Produktu klāstā anti-age līdzekļi sejai, pretcelulīta un drenējoša ķermeņa kosmētika, produkti topošajām un jaunajām māmiņām. Lai ilgāk saglabāt sejas jaunību – iepazīstieties ar zīmola sejas fitnesa programmas "New Face" vingrinājumu un masāžas tehnikas sistēmu.

Jaunākās biotehnoloģijas augstas efektivitātes sastāvdaļas, spēcīgā augu izcelsmes antioksidantu kombinācija un augstvērtīgas augu eļļas "7 Day Cosmetics" produktu sastāvā nodrošina acīmredzamu novecošanās procesu kavēšanu, piešķir ādai apjomu un formu, atjaunojot sejas ovālu un jauneklīgu izskatu.

Aktīva sastāvdaļa, VOLUFORM™, apvieno sevī aminoskābi un taukskābi, atjauno ādas struktūru un tvirtumu, izlīdzina grumbas, aizpildot tās no iekšpuses. Augu ogļhidrātu komplekss PENTAVITIN® nodrošina dziļu mitrināšanu.  Unikāla sastāvdaļa SVELTAM™, kas iegūta no dabiskās kafijas, - aktivizē tauku šūnu vielmaiņu, aizsargā pret UV radītajiem ādas bojājumiem, nostiprina ādas elastību, nodrošina drenāžas efektu. Kosmētika nesatur parabēnus, minerāleļļu, sulfātus, alkoholu un kaitīgos konservantus. Produktus
var izmantot gan mājas apstākļos ikdienišķā kopšanā, gan skaistumkopšanas sejas un ķermeņa koriģējošas procedūrās.

Izstādē "Baltic Beauty 2019" norisināsies sejas fitnesa programmas "New Face"  vingrojumu demonstrēšana. Apmeklē "7 Day Cosmetics" ekspozīciju (stenda Nr. E27)

"7 Day Cosmetics"
Ventspils iela 50, Rīga, LV-1002
https://7daycosmetics.lv/
+371 26438065
info@7day.lv
https://www.facebook.com/7DayCosmetix/
https://www.instagram.com/7daycosmetics/272092266_9452.JPG
7 Day Cosmetics
1742307308_9452.jpg
7 Day Cosmetics