“Justīne R” prezentēs “DR Lauranne”  un “CLH-advance” kosmētiku!


SIA "Justīne R" izstādes apmeklētājus iepazīstinās ar “DR Lauranne” (Itālija) kosmētiku un“CLH-advance” no “Bioenergetic Lab” (Itālija) hialuronskābes filleriem. Visiem kosmētikas līdzekļiem un skaistumkopšanas procedūrām izstādē īpašas atlaides!

Uzņēmums "Justīne R" ir radīts, lai skaistumkopšanas nozari papildinātu ar unikāliem un kvalitatīviem produktiem. Uzņēmuma klāstā ir profesionāla kosmētika, filleri, mezodieģi, pīlingi, biorevitalizācijas un mezoterapijas produkti. 

SIA "Justīne R" profesionālās kosmētikas zīmoli: 
  • ’’Dr. Lauranne’’ (Itālijas) - kosmētiskie līdzekļi, kas ādu ne tikai mitrina, bet arī ārstē. Tā ir kosmocevtika - īpaša ar dabīgo sastāvu un ārstnieciskajām īpašībām.
  • "Pressensa" (Spānija) - premium klases kosmētika, kas skaistumkopšanas profesionāļiem piedāvā  plašu klāstu ar biorevitalizācijas un mezoterapijas 
  • produktiem, sejas ādas pīlingiem un citiem kosmētiskiem līdzekļiem. Inovatīvas formulas un izcili rezultāti!
  • ’’CLH-Advance’’ filleri ar hialuronskābi. Filleri ir ar DVS savienojošo aģentu, kas nodrošinās  vislabāko kvalitāti. ’’CLH-Advance’’ filleri ir izstrādāti, ražoti un iepakoti Itālijā.
  • ’’CARA’’ (Grieķija) piedāvā augstas kvalitātes mezodiegus - no monodiegiem līdz vītiem diegiem. ’’CARA’’ mezodiegi piedāvā vieglu, efektīvu un drošu ceļu kā atgūt jaunību un skaistumu.
"Justīne R" devīze: "Esi skaista!"
Esiet skaisti kopā ar mums!

SIA "Justīne R"
http://www.esi-skaista.lv/
28883835
esi-skaista@outlook.com