“Baltic Beauty 2017” pulcē rekordlielu apmeklētāju skaitu


Mēdz teikt, ka skaistais vairo skaisto – to pierāda Ziemeļeiropā lielākās skaistumkopšanas izstādes “Baltic Beauty 2017” statistika. Izstāde, kas notika no 3. līdz 5. novembrim Ķīpsalā, ar daudzveidīgu piedāvājumu un krāšņu pasākumu programmu priecēja 32 236 apmeklētājus, kas ir līdz šim plašākais skaits.

“Skaistuma svētki ar katru gadu kļūst arvien apjomīgāki un iespaidīgāki. Par to liecina pieaugošais apmeklētāju skaits, kā arī pozitīvās apmeklētāju un dalībnieku atsauksmes,” komentē “Baltic Beauty” projekta vadītāja Kristīne Čerņavska.

Arī šī gada statistika apstiprina, ka “Baltic Beauty” saglabā savu līderpozīciju skaistumkopšanas industrijā. Vairāk nekā 337 ekspozīcijās, kurās savu produkciju un pakalpojumus prezentēja uzņēmumi no 19 dažādām valstīm, apmeklētāji izmēģināja aktuālākos skaistumkopšanas produktus un procedūras, konsultējās ar speciālistiem un piedalījās vairāk nekā 30 meistarklasēs. Paralēli varēja vērot profesionāļu sniegumu vairāk nekā 51 konkursā profesionāļiem, kuros izveicību un oriģinalitāti demonstrēja gan jaunie talanti, gan pieredzējuši meistari. Neatņemama izstādes daļa ir izglītojošā programma, kuru šogad veidoja piecas starptautiska mēroga konferences un plaša semināru programma.

Gadu no gada interesanto izstādē atrod kā ikdienas skaistumkopšanā ieinteresētie, tā profesionāļi. No plašā apmeklētāju skaita 16 886 bija skaistumkopšanas speciālisti.

Daudzveidīgs piedāvājums ekspozīcijās
Abās izstādes hallēs tika piedāvāti skaistumkopšanas produkti ķermeņa, sejas un matu kopšanai. Hallē “Sejas un ķermeņa pasaule” ikviens interesents varēja piemeklēt sev interesējošo produktu vai pakalpojumu: no skropstu pieaudzēšanas līdz jaunākajām aparāttehnoloģijām, no mutes higiēnas līdzekļiem līdz profesionāliem sejas krēmiem, no permanentā grima līdz dekoratīvajai kosmētikai, no uztura bagātinātājiem līdz krūšu implantiem. Šogad piedāvājumā dominēja profesionālā dekoratīvā kosmētika. Īpaši plašā klāstā bija pieejami manikīra piederumi, kā arī jaunāko nagu laku kolekcijas. Ne viens vien apmeklētājs izmantoja iespēju turpat izstādē veikt dažādas ārstnieciskās procedūras, grimēties vai uztaisīt manikīru.

Savukārt hallē “Matu skaistuma pasaule” varēja ne vien atrast sev piemērotākos matu kopšanas un veidošanas līdzekļus, bet arī vērot virtuozus meistaru paraugdemonstrējumus. Apmeklētāji klātienē vēroja strādājam tādus ievērojamus frizierus kā Konstantīns Gorohovs, Igors Popovs un pasaules TOP 10 frizieri – Kristapu Slakteri-Zvejsalnieku. Turklāt – šogad īpaša uzmanība tika veltīta vīriešiem. Proti, viņi varēja smelties idejas skaistas bārdas izveidošanā un uzturēšanā, kā arī uzzināt efektīvākos matu kopšanas un veidošanas paņēmienus. Bet izstādes pēdējā dienā tika atklāta Baltijā lielākā pop-up frizētava, kurā kāroto matu procedūru varēja veikt pie tādiem pasaules līmeņa meistariem kā Irina Sāre (Irina Saar) no Somijas, Igors Konons no Baltkrievijas, Kristīne Siliņa no Latvijas u. c.

Starptautiska mēroga lektori

Ik gadu, lai dalītos zināšanās par koptu un veselīgu ārieni, izstādē pulcējas vieni no labākajiem nozares speciālistiem. “Baltic Beauty 2017” notika piecas starptautiska mēroga konferences, uz kurām ieradās pasaules līmeņa lektori. Deviņi pieredzējuši meistari no ASV, Horvātijas, Lietuvas, Krievijas un Latvijas ““Baltic Beauty” skropstu un uzacu konferencē” dalījās zināšanās par to, kā iegūt izteiksmīgas skropstas vai uzacis. Arī uz 1. Baltijas meikapa konferenci „No klasikas līdz mākslai” ieradās starptautiska mēroga meistari, to skaitā – pasaulslavenais vizāžists Deniss Kartašovs. Uz mūžam aktuālo jautājumu par to, kā cīnīties ar novecošanu, uztura nozīmi novecošanas procesā un faktoriem, kas ietekmē ādas kvalitāti, konferencē “Multidisciplinārā pieeja pretnovecošanas terapijā kosmetoloģijā” atbildes meklēja labākie Latvijas un ārvalstu kosmetologi. Par sevis uzturēšanu labā formā zinoši profesionāļi sprieda arī ikgadējā Baltijas Spa konferencē, bet par uztura nozīmi ādas kvalitātē – konferencē “Vides un uztura ietekme uz veselību un ādas stāvokli”.

Spilgti sniegumi konkursos

“Baltic Beauty” neizbēgams raksturlielums ir sacensību gars, tādēļ tieši šeit var redzēt spilgtus sniegumus – vairāk nekā 30 frizūru, stilistu, vizāžistu, manikīra, spa un citu speciālistu konkursos. Pirmo reizi izstādē notika stilistu konkurss “Tavās acīs visa pasaule”, bet pagājušogad aizsākto tradīciju turpināja gan skropstu pieaudzēšanas čempionāts “Baltic Beauty” Cup 2017”, tāpat arī 2. spa čempionāts un 2. kreatīvā meikapa konkurss. Savukārt visu trīs dienu garumā varēja sekot līdzi VII Baltijas nagu modelēšanas un dizaina konkursam un smelties iedvesmu no tajā tapušajiem unikālajiem manikīra darbiem.

Vairāk par izstādi “Baltic Beauty”: www.bt1.lv/bb

Sekojiet „Baltic Beauty” aktualitātēm arī sociālajā tīklā: www.facebook.com/IzstadeBalticBeauty/

Izstādi “Baltic Beauty” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un “Skaistums matu kosmētika” sadarbībā ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju – CIDESCO sekciju Latvijā, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju, OMC Latvijas komiteju, Latvijas Stilistu asociāciju, Nagu skaistumkopšanas amatu apvienību, Latvijas Spa & Wellness federāciju un Latvijas Ārstu biedrību, Baltijas Imidža speciālistu asociāciju, Starptautisko Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociāciju, SIA “Pigmalions”.

Uz tikšanos 14. skaistumkopšanas projektā “Baltic Beauty 2018” no 2. līdz 4. novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā!