Jau rīt sāksies skaistumkopšanas izstāde „Baltic Beauty 2017”!


3. novembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā svinīgā ceremonijā atklās 13. Baltijas apvienoto skaistumkopšanas projektu “Baltic Beauty 2017”, kurā varēs iepazīties ar plašu skaistumkopšanas produkcijas un pakalpojumu klāstu, vērot meistaru sniegumu un smelties zināšanas un prasmes semināros un meistarklasēs.

Atklāšanas ceremonija notiks 3. novembrī plkst. 12.00 hallē Nr. 2, un tajā piedalīsies:
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
Kristīne Čerņavska, izstādes “Baltic Beauty” sadaļas “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” projekta vadītāja;
Irina Jevsejeva, izstādes “Baltic Beauty” sadaļas “Matu skaistuma pasaule” projekta vadītāja.

No 3. līdz 5. novembrim izstādē “Baltic Beauty 2017” piedalīsies vairāk nekā 336 dalībnieki no 14 valstīm. Izstādē varēs vērot vairāk nekā 30 aizraujošus frizieru, kosmetologu, grima mākslinieku, spa speciālistu un nagu meistaru konkursus. Savukārt profesionāļi varēs papildināt zināšanas piecās starptautiska mēroga konferencēs. Pirmo reizi notiks Skropstu un uzacu konference un 1. Baltijas meikapa konference “No klasikas līdz mākslai”, kurā uzstāsies starptautiski atzītais vizāžists Deniss Kartašovs no Krievijas. Detalizētu pasākumu programmu skatiet: www.bt1.lv/bb/index.php#program

Sekojiet „Baltic Beauty” aktualitātēm arī sociālajā tīklā: www.facebook.com/IzstadeBalticBeauty/

Izstādi “Baltic Beauty” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un “Skaistums matu kosmētika” sadarbībā ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju – CIDESCO sekciju Latvijā, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju, OMC Latvijas komiteju, Latvijas Stilistu asociāciju, Nagu skaistumkopšanas amatu apvienību, Latvijas Spa & Wellness federāciju un Latvijas Ārstu biedrību, Baltijas Imidža speciālistu asociāciju, Starptautisko Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociāciju, SIA “Pigmalions”.

Darbalaiks:
3. un 4. novembrī 11.00–20.00
5. novembrī 11.00–19.00

Biļešu cenas:

Pieaugušajiem – 6 EUR
Skolēniem, pensionāriem, invalīdiem – 3,50 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas!
Biļetes nopērkamas arī internetā: https://baltic-beauty.ticketforevent.com/lv/