“Concordia Cosmetic” piedāvās “Mary Cohr”, “Gatineau” un “Natura Bisse” profesionālo kosmētiku


“Concordia Cosmetic” stendā varēs iepazīties ar jaunāko no Francijas skaistumkopšanas zīmolu “Mary Cohr” un “Gatineau” jaunumiem, kā arī spāņu “Natura Bisse” profesionālo kosmētiku. Turklāt gaidāmi īpaši piedāvājumi izstades apmeklētētājiem. 


Izstādē “Baltic Beauty 2017” uzņēmums “Concordia Cosmetic” iepriecinās ar “Mary Coh“ “Dermo Peeling Phpilings” procedūru, izmantojot Fitinskābi, kas piemērota visiem ādas tipiem un “Dermo Peeling Mikorodermabrāzija” porcedūru jutīgai ādai.

Stendā varēs iepazītes arī ar luksusa klases kosmētikas zīmola “Natura Bisse” produkciju. Šis zīmols ir līderis zema molekulārā svara proteīna kosmētikas radīšanas jomā. Gandrīz visu kosmētisko līdzekļu sastāvā ir līdz aminoskābēm hidrolizētas olbaltumvielas: kolagēns, elastāns un keratīns, kas ir ādas pamtsastāvā.

Savukārt, no profesionāļu atzītā zīmola “Mary Cohr” (Francija) “Concordia Cosmetic” stendā varēs iepazīties ar jauno “Catio Vital” sejas ādas kopšanas aparāta versiju, kas jau augsti novērtēts Latvijas tirgū – “Catio Vital Cellular Energy”. Tam ir trīs funkcijas – dziļa attīrīšana, dubulta jonizācija un muskuļu stimulācija. Īpašs piedāvājums izstādes laikā “Catio Vital Cellular Energy”! “Catio Vital Cellular Energy” aparātu izstādē varēs iegādāties par īpašu cenu!

Stendā izstādes apmeklētājus gaidīs arī:
• 40% atlaides “Mary Cohr”” mājas kopšanas produktiem,
• 30% atlaides “Gatineau” mājas kopšanas produkcijai,
• 40% atlaides “Natura Bisse” mājas kopšanas produktiem,
• Dāvanas pirkumiem, konsultācijas un individuāla pieeja.

www.marycohr.lv
www.gatineau.lv
www.concordia-nb.lv
www.facebook.com/MaryCohrLatvia/
www.facebook.com/GatineauLatvia/
www.facebook.com/conrodiabeauty/