“OPI” piedāvās profesionālo nagu kopšanas kosmētiku no ASV


Izstādē “Baltic Beauty“ uzņēmuma “OPI” stendā varēs izmēģināt jaunākos nagu kopšanas produktus un smelties jaunas zināšanas profesionālajā nagu kopšanā.


Apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem 2017. gada rudens/ziemas kolekcijas “ICELAND” toņiem, uzzināt par profesionālo apmācību un treneru konsultāciju, semināru un paraugdemonstrējumu iespējām, kā arī vērot nagu laku uzklāšanas tehniku paraugdemonstrācijas. Turklāt ekspozīcijā varēs iegādāties produkciju ar īpašām atlaidēm.

Ja meklējiet augstas kvalitātes un īpaši efektīvus nagu kopšanas produktus un lakas, kas nodrošina izsmalcinātus, modes tendencēm atbilstošus toņus – salons “OPI” ir domāts tieši jums!

“OPI” profesionālo nagu kopšanas nozari iekaroja 1989. gadā, sākot pārdot pirmo nagu laku kolekciju, ko veidoja 30 krāsu toņi. Šobrīd, būdams pasaules līderis profesionālajā nagu kopšanas nozarē, “OPI” ir apņēmies nodrošināt augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus gan saloniem, gan pircējiem, kā arī koncentrēties uz nozares inovācijām un drošību. Pazīstamas ar izcilu sastāvu, moderniem toņiem un ikoniskiem nosaukumiem, OPI īpaši pigmentētās nagu lakas ir ārkārtīgi noturīgas un neplaisā. 

Zīmolu “OPI” Latvijā pārstāv uzņēmums "Sirowa Rīga”.

Apmeklē “OPI” stendu hallē Nr. 2!

www.facebook.com/Opi.latvia
www.instagram.com/opi.latvia/