“Vario” piedāvās ekskluzīvu aprīkojumu sejas un ķermeņa procedūru veikšanai


Profesionālās skaistumkopšanas uzņēmums “Vario” izstādē “Baltic Beauty 2017” pirmo reizi piedāvās jaunākās paaudzes iekārtu “LPG Cellu M6 Alliance”, kas aprīkots ar jaunākajām funkcijām aparātu masāžā.


Jaunais patentētais ādas identifikācijas sensors “Alliance Skin Identity Sensor” ļauj precīzi pielāgot stimulācijas līmeni un optimizēt procedūras intensitāti atkarībā no ādas stāvokļa. Aparāta manipulai ir jauna konstrukcija, kas nodrošina līdzīgas sajūtas kā īstā masāžā. Pirmie rezultāti ir redzami jau pēc trešās procedūras: 71 % sieviešu norāda ādas kvalitātes uzlabošanos un vidukļa apkārtmēra samazināšanās par 3.4 cm, 67% – celulīta pazīmju samazināšanos.

Uzņēmuma stendā varēs iepazīties arī ar vadošo Eiropas kompāniju aprīkojumu: Francijas uzņēmuma “LPG SYSTEMS” masāžas un rehabilitācijas aprīkojumu; Itāļu – “BIOTEC” aprīkojumu sejas un ķermeņa kriolipolīzei, fokusētas ultraskaņas liftinga aprīkojumu “HIFU”; vācu skaistumkopšanas uzņēmuma “NORA BODE KOSMETIK” skābekļa terapijas aprīkojumu; Lielbritānijas uzņēmuma “ULTRATONE” universālo sejas un ķermeņa biostimulācijas aprīkojumu – elektomuskuļu stimulāciju un itāļu – “ROGNONI” masāžas galdiem un mēbelēm SPA un skaistumkopšanas saloniem.

www.vario.lv
www.instagram.com/varioriga/
www.facebook.com/variohealthequipment/