Starptautiskā mēbeļu, interjera un apgaismojuma izstāde

„Baltic Furniture” ir ievērojamākā mēbeļu, interjera un apgaismojuma risinājumu izstāde Baltijā, kas vienkopus pulcē konkurētspējīgākos nozares ražotājus un tirgotājus. Apmeklētājiem tā ir lieliska iespēja vienuviet iepazīt Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Ukrainas, Vācijas, Somijas un vēl citu valstu ražotāju daudzveidīgo piedāvājumu. Plašajā izstādes ekspozīcijā var apskatīt un iegādāties modernas un kvalitatīvas mēbeles, jaunākos apgaismojuma risinājumus un stilīgus interjera priekšmetus mājoklim un birojam.

Statistika

Izstādē "Baltic Furniture 2016" piedalījās 146 Eiropas mēbeļu nozares pārstāvji. Ar plašo piedāvājumu iepazīties bija ieradušies 21 112 apmeklētāji no 17 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Vācijas, Zviedrijas, Turcijas, Polijas, Somijas, Itālijas, Lielbritānijas, Francijas, Ukrainas, Rumānijas, Vjetnamas un Indijas.

Galerija

Foto
Video

Dalībnieku saraksts

Dalībnieku sarakstā alfabēta secībā ir sarindoti visi izstādes dalībnieki. Saraksts regulāri tiek papildināts un atjaunots.

Izstādes dalībniekus var atlasīt pēc pārstāvētās nozares vai valsts. Tāpat šeit atradīsiet jums interesējošā uzņēmuma stenda numuru un kontaktus.