Iepazīsti jauno “Renault Kadjar” un jau iecienīto “Dacia Duster”!


"Mūsa Motors Rīga" un "Norde" izstādes "Auto 2019" apmeklētājus iepazīstinās ar jauno “Renault Kadjar” un citiem “Renault” gammas modeļiem. Apskatāms būs arī plaši iecienītais “Dacia Duster”!

"Renault" ekspozīcijā varēs iepazīt jaunākos modeļus kā “Kadjar”, “Captur”, “Koleos”, “Talisman”, “Espace”, “Megane” un “Scenic”. Blakus esošajā "Dacia" ekspozīcijā interesenti aicināti apskatīt “Duster”, “Lodgy”, “Sandero” un “Dokker Stepway”.

“Mūsa Motors Rīga”
SIA “Mūsa Motors Rīga” ir viens no vecākajiem automobiļu tirdzniecības un remonta uzņēmumiem Latvijā – strādā kopš 1993. gada. Esam “Renault”, “Dacia” un “Volvo” autorizētie dīleri, kā arī “Opel” un “Volkswagen” autorizētais virsbūvju remonta centrs. Pieejams pilns pakalpojumu spektrs – pārdošana, serviss, rezerves daļas, virsbūvju remonts, apdrošināšana, līzings un servisa maiņas automobiļi.
Piedāvājam servisa apkopi un remontu visām garantijas un pēcgarantijas Renault, Dacia un Volvo vieglajām un komercautomašīnām. Darbus veicam pēc ražotājrūpnīcu standartiem un izmantojot tikai dīleriem pieejamo tehniku un speciālos instrumentus. Mūsu servisa meistari un mehāniķi ir apmācīti darbam ražotājrūpnīcu mācību centros un spēj veikt darbus ātri un kvalitatīvi.Pastāvīgajiem klientiem vienmēr ir pieejami īpaši piedāvājumi un atlaides.
SIA „Mūsa Motors Rīga“
Adrese: Kārļa Ulmaņa gatve 5 , Rīga, LV-1004
Tālrunis: +371 67066111
Mājaslapa: www.musamotors.lv
Facebook: www.facebook.com/renaultmmr
Instagram: www.instagram.com/renaultmmr


“NORDE”
NORDE autocentrs, kam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze automašīnu industrijā, tagad ir arī trīs auto zīmolu “Renault”, “Nissan” un “Dacia” oficiālais pārstāvis Latvijā. “NORDE” nodrošina automašīnu tirdzniecību, servisa pakalpojumus, automašīnu garantiju, apdrošināšanu un līzinga noformēšanu. “NORDE” piedāvājumā ietilpst pilns “Renault”, “Nissan” un “Dacia” automašīnu modeļu klāsts, to apkope, garantija un ikdienas nodrošināšana ar rezerves daļām, kā arī plašs automašīnu aksesuāru piedāvājums. “NORDE” 2017. finanšu gadā tika atzīts kā labākais "NISSAN" pārdošanas dīleris Baltijā, un, lai noturētu savas līdera pozīcijas, Nordesi arī turpmāk galvenās prioritātes būs augsta kvalitāte, ātrs darbs un individuāla pieeja katram klientam.
Līdzās jaunajam autocentram (Skanstes ielā 31A) atrodas arī Norde serviss, kurā nodrošina kvalitatīvu un ātru “Renault”, “Nissan” un “Dacia” automobiļu apkopi, riepu nomaiņu, garantijas un pēcgarantijas remontu, virsbūves remontu un krāsošanas darbus. Sertificēti, ražotājrūpnīcu apmācīti speciālisti izmanto jaunākās servisa un diagnostikas iekārtas, aprīkojumu, kā arī profesionāli pilnveido zināšanas un prasmes, sekojot līdzi aktuālajām tendencēm.
SIA “Norde”
Adrese: Skanstes iela 31A, Rīga
Tālrunis: 67388433
Mājaslapa: www.norde.lv
Facebook: www.facebook.com/NordeAuto/