Baltijas pirmizrādi izstādē piedzīvos stilīgā kupeja “Hyundai i30 Fastback N”


Izstādes “Auto 2019” apmeklētāji varēs apskatīt jauno i30 ģimenes papildinājumu “Hyundai i30 Fastback N”. Šī stilīgā piecu durvju sporta kupeja ir rūpīgi izstrādāta, lai braukšana uz ceļa būtu īpaši aizraujoša, un sniedz adrenalīna lādiņu ar eleganci.

Spēcīgā skaņa, motora jauda līdz 275 ZS un spēja traukties sacīkšu trasē ļauj “Hyundai i30 Fastback N” sniegt aizraujošas emocijas uz ceļa. “Hyundai i30 Fastback N” iespaidīgo veiktspēju nodrošina īpašs 2,0 litru turbodzinējs (250 ZS pieejami standarta aprīkojuma pakotnē, 275 ZS – aprīkojuma pakotnē “Performance”).

Iekāpiet jaunajā “Hyundai i30 Fastback N”, un jūs nekavējoties sajutīsiet, ar kādu rūpību ir izstrādātas detaļas. Red Point apdarei ir piešķirti sarkanas krāsas akcenti, kas rada sportisku un smalku izskatu automobiļa iekšpusē. Unikāli izstrādātie, augstas veiktspējas N sporta sēdekļi palīdz jums saglabāt kontroli un justies ērti ar elektrisku jostasvietas atbalsta funkciju un pagarināmiem sēdekļu spilveniem.

Jaunais “i30 Fastback N” apvieno unikālus augstas veiktspējas dizaina elementus, piemēram, pārliecinoša izskata priekšējo buferi un jaunu aizmugurējo spoileri. Vairāk par jaunumu: www.hyundai.lv/modeli/i30-fastbackn/