Izstādē Baltijas pirmizrādi piedzīvos jaunā "Škoda Scala"!


Izstādē ‘’Auto 2019’’ būs apskatāmi dažādi ‘’Škoda’’ modeļi, tostarp arī jaunais ‘’Scala’’.

Jaunā "Škoda Scala"
Izstādē Baltijas pirmizrādi piedzīvos jaunākais ‘’Škoda’’ modelis ‘’Scala’’, kas ir nākamais lielais ‘’Škoda’’ dizaina valodas attīstības solis. Pilnīgi jauns salona dizains, modernākā informācijas un izklaides sistēma un daudz inovatīvu ‘’Škoda Connect’’ mobilo tiešsaistes pakalpojumu. Ar jaunu raksturu, jaunām tehnoloģijām un jaunu nosaukumu, ‘’Škoda Scala’’ pilnībā no jauna definē Čehu auto ražotāja kompakto automašīnu segmentu.

"Škoda Kodiaq RS 4x4"
Jaunais ‘’Škoda kodiaq RS’’ dodas tur, kur neviena ‘’Škoda’’ vēl nav bijusi. Jaudīgākajam TDI dzinējam, ko jebkad esam izveidojuši, mēs pievienojām 4x4 piedziņas sistēmu, 240Zs jaudu un 20" vieglmetāla diskus sportiskākai vadāmībai gan uz ceļa, gan ļoti tālu no tā.

"Škoda Karoq Scout 4x4"
Iepazīstieties ar automašīnu, kura alkst piedzīvojumu. Ar tā atlētisko veiktspēju, ko paspilgtina spēcīgais dizains, jaunais ‘’Škoda Karoq Scout’’ ir vienmēr gatavs aizvest jūs krietni tālāk nekā ierasts.

"Škoda Octavia Combi Cng G-Tec’"
Pirmais skatiens neatklās, ka jūs skatāties uz vieno no efektīvākajām ‘’Octavia’’ automašīnām. Versija ar CNG (dabas gāzes) piedziņu ir tikpat eleganta, ietilpīga un izveicīga kā benzīna automašīna. Tas, kas padara to atšķirīgu, ir paslēpts zem ‘’Octavia’’ pievilcīgās virsbūves: divas CNG tvertnes un papildus benzīna bāka, dzinēja modifikācija, Start-Stop sistēma un bremžu enerģijas reģenerācija. Tā ir efektīvākā ‘’octavia Combi’’, kādu līdz šim esam radījuši.

"Škoda Fabia"
Stilīgā un veiklā ‘’Fabia’’. Tā ir pašpārliecināta un ietilpīga, kas pārsteigs visus pilsētu pētniekus, kā arī jaunās ģimenes. Aprīkota ar LED dienas braukšanas gaismām, signalizāciju ar salona aizsardzības funkciju, apsildāmiem priekšējiem sēdekļiem, kondicionieri un modernu radio sistēmu ar krāsainu skārienjūtīgu ekrānu jau standarta aprīkojumā.

"Škoda superb sporline"
Sportiskā versija izceļas ar lielisku interjeru, inženiertehniskajām iespējām un plašo aprīkojuma klāstu. Gaumīgas un pārdomātas dizaina detaļas piešķirs jūsu "Superb" sportisku akcentu.

Mājaslapa: www.skoda.lv
Facebook