Ar jauno ‘‘’Jeep Renegade’’ iepazīstinās ‘’TC Motors’’


‘’TC Motors’’ izstādes ‘’Auto 2019’’ apmeklētājiem prezentēs jauno ‘’Jeep Renegade’’, kas ir lielisks sabiedrotais gan bezceļos, gan pilsētā.

No šī brīža var pasūtīt ‘’Jeep® Renegade’’ ar atjauninātu dizainu, jaunām informācijas un izklaides tehnoloģijām un pilnīgi jaunu benzīna turbodzinēju .

2019. gada ‘’Jeep Renegade’’ ir pirmais transportlīdzeklis, kas aprīkots ar Fiat Chrysler Automobiles novatoriskajiem jaunajiem turbo benzīna dzinējiem. Tie maksimāli samazina degvielas patēriņu un nodrošina pārliecinošu veiktspēju uz ceļiem un no tiem. Ir pieejami divi dažādi benzīna dzinēji: 1,0 ar 88 kW (120 ZS) un 1,3 ar 110 kW (150 ZS) vai 132 kW (180 ZS). Divi MultiJet II turbo dīzeļdzinēji trīs jaudas līmeņos ar 1,6 litriem un 88 kW (120 ZS) vai 103 kW (140 ZS) un 125 kW (170 ZS). Tagad tie piedāvāti ar SCR tehnoloģiju.

Jaunais ‘’Jeep Renegade’’ dizains ir mūsdienīga ‘’Jeep’’ dizaina valodas modernā interpretācija. Tā izceļ Jeep tipisku ārpusceļa spējas, vienlaikus nodrošinot pilsētas un stilīgu izskatu. Starp svarīgākajiem ķermeņa jauninājumiem ir LED lukturi un 19 collu riteņu izmērs. Kvalitāte, lielāka funkcionalitāte un augstāks komforta līmenis ir nesen pārveidotās interjera stiprās puses.

Jaunajā Renegade ir ceturtās paaudzes Uconnect TM informācijas un izklaides sistēma ar pieciem, septiņiem un 8,4 collu augstas izšķirtspējas skārienekrāniem un ‘’Apple CarPlay’’ un ‘’Android AutoTM ‘’integrāciju.

Mūsdienīgi drošības līdzekļi ietver joslu uzturēšanas palīglīdzekļus, standartā ar versiju ceļa zīmju atpazīšanas versiju, kā arī ‘’Front Collision Warning Plus’’ ar aktīvu avārijas bremzēšanas standartu Limited versijā.

SIA “TC Motors”
Adrese: Krasta 40, Riga, LV-1003, Latvija
Mājaslapa: www.tcm.lv
Seko: www.facebook.com/TCMotorsLV